سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  الهام قپانوری مسئول امور بانوان فرمانداری در اولین جلسه جهاد تبیین شهرستان نهاوند با بیان این که جهاد تبیین یعنی روشنگری و بیان حقیقت اظهار داشت : با توجه به شرایط کنونی جامعه و و اینکه دشمنان روی خانواده و زنان زوم کرده اند و از طریق خانه و خانواده قصد ضربه زدن به ایران اسلامی را دارند، وظیفه ی ما بیان حقیقت و روشنگری در جامعه است .

وی در ادامه گفت: جهاد تبیین یکی از دستورکارهای بسیار مهم برای مقابله با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان و ارزش های انقلاب اسلامی است .

مسئول امور بانوان فرمانداری نهاوند با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر این مهم بیان داشت : شرایط فعلی جامعه باعث شده ضرورت جهاد تبیین اهمیت مضاعفی پیدا کند و به همین دلیل رهبر انقلاب روی این عنوان تاکید دارند.

وی گفت: علیرغم اینکه زنان یکی از اقشار مهم جامعه هستند و جهاد تبیین نیز یک ضرورت قطعی و فوری است باید برنامه ریزی کنیم تا به بحث روشنگری و بیان حقایق در این خصوص بپردازیم .

قپانوری در خاتمه با تاکید به اهمیت جهاد تبیین برای جذب نوجوانان و جوانان بیان داشت : دنبال راهکار جدیدی برای جذب نوجوانان وجوانان به سمت و سوی جهاد تبیین و ارزش های انقلاب اسلامی باشیم .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location