سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه جهاد تبیین اظهار داشت: تبیین ریشه در تاریخ دارد و رسالت پیامبران نیز تبیین حقایق عالم و گوهر وجودی و ظرفیت‌های انسان بوده است.

احمدوند با اشاره به اینکه جهاد تبیین یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه است و مهمترین اصل جهاد تبیین برنامه ریزی کردن برای این مهم است، گفت: جهاد تبیین یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه است و عدم انجام درست آن می‌تواند نتایج زیان باری به وجود بیاورد، پس باید بیان حقیقت و روشنگری با برنامه ریزی باشد.

وی گفت: به طور کلی جهاد تبیین برای دشمنان ما خطرآفرین است زیرا توطئه‌های آن‌ها را نقش بر آب می‌کند و در این موارد است که دشمن مجبور به حذف فیزیکی است.

وی با اشاره به اینکه اگرچه طی ۴۳سال گذشته هم دشمن در ابعاد مختلف نظامی، امنیتی، فشارها و تحریم‌ها شکست خورده است، اظهار داشت:همه هدف و تلاش دشمن این است که امروز با تمام توان دست و پا می‌زند تا مردم را ناامید کرده و دستاوردهای بزرگ نظام را سیاه‌نمایی کند.

وی افزود: مقام معظم رهبری اعلام فرموده اند همه موظف هستیم جهاد کنیم و دستاوردهای ۴۳ ساله نظام و انقلاب و افتخارات ملت ایران را در زمینه‌های مختلف تبیین کنیم.

وی گفت: اقدامات مسئولان و کارهایی که انجام می دهند باید از طریق فضای مجازی و حقیقی و نیز رسانه ها نه تنها به گوش ملت ایران، بلکه به گوش سایر ملت‌ها برسد.

وی افزود : حضور قشر علمی و نخبگان در ادارات و ورود ادارات به بحث جهاد تبیین یکی از موضوعاتی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار نهاوند بیان داشت: جهاد تبیین یکی از ضروریاتی است که باید ابتدا از خودمان سپس در خانواده ،جامعه ، نوجوانان و جوانان به بیان آن بپردازیم.

وی با اشاره به اهمیت نقش بانوان در خانواده و جامعه گفت: دشمنان از طریق بانوان، بنیان خانه و خانواده را مورد هجمه قرار داده اند تا بدین بهانه به اسلام ضربه بزنند و این کار نباید انجام شود و نظام خانواده نباید آسیب ببیند و بنده تاکید دارم که بانوان مراقب خانه و خانواده باشند.

فرماندار نهاوند در ادامه ضمن گلایه از حضور کمرنگ مجموعه ی فرهنگی شهرستان در جلسات و بی تفاوتی آنها نسبت به فرهنگ ، بیان داشت : جهاد تبیین باید از ادارات آغاز شود سپس ثمرات آن را در خانواده و جامعه ببینیم وقتی مجموعه ی فرهنگی شهرستان در جلسات حضور کمرنگ دارند ، این بی تفاوتی نشانه ی خوبی برای شهرستان نیست و باید با عملمان جهاد تبیین را بیان و تشریح کنیم که این بی تفاوتی ها خوب نیست .

وی در خاتمه با اشاره به عدم حضور رؤسای دانشگاه‌ها در جلسات بخصوص جلسات فرهنگی ، گفت : نقش دانشگاه‌ها متأسفانه در جلسات بسیار کمرنگ است و باید پاسخگو باشند ، چرا که همه ی ما به نوعی در این نظام وظایف و رسالتی داریم و باید پایبند جمهوری اسلامی ایران باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location