سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند در جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان نهاوند گفت: دولت سیزدهم از زمان استقرارش علی‌رغم کارشکنی‌هایی که توسط دشمنان بر دولت تحمیل شده خوشبختانه توانسته توفیقات قابل توجهی بدست آورد.

شهروز کیانی اظهار کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند بیگانگان از ایران قوی می‌ترسند، و شعار دولت نیز همین است و فعالیتش‌های را بر همین مهم متمرکز کرده است.

وی تصریح کرد: با حضور دولت سیزدهم در بحث کرونا اتفاقات خوبی افتاد و آمار مرگ‌‌و میر که به روزی ۷۰۰ نفر هم رسیده بود کنترل شد و خوشبختانه امروز می‌بینیم که آمار بیماری کرونا و آمار مرگ و میر روزانه ناشی از این بیماری نیز بسیار کاهش یافته و به صفر رسیده است.

کیانی افزود: اتکای دولت سیزدهم بر روی توانمندی‌های داخلی کشور و جوانان است که امیدواریم دولت بتواند با غلبه بر مشکلات حاضر توفیقات بیشتری در همه زمینه‌ها به دست آورد.

وی یادآور شد: بحث ازدواج و فرزند‌آوری از موضوعات حیاتی و مهمی برای کشور هستند و بحث جوانی جمعیت که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هستند به دولت در این خصوص تلاش می‌کند و این بار عظیم را به دوش می‌کشد.

معاون سیاسی فرماندار نهاوند تاکید کرد: برای افزایش و جوانی جمعیت دولت برنامه پرداخت تسهیلات فرزندآوری را در دستور کار خود قرار داده هرچند که در این بخش ما مشکلاتی از طریق شبکه بانکی داریم و با کمبود اعتبارات بانکی نیز مواجهه هستیم که امیدواریم با تدابیری که اندیشیده می‌شود این مشکلات حل شود.

کیانی در ادامه به کاهش بحث ازدواج و فرزندآوری در شهرستان نهاوند اشاره کرد و گفت: متاسفانه طی سال‌های اخیر در شهرستان آمار ازدواج و فرزندآوری کاهش پیدا کرده و باید این مهم در جلسات تخصصی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد و دانشگاه‌ها با تحقیق و بررسی می‌توانند در این زمینه به ما کمک کنند.

وی در خاتمه از عدم حضور دانشگاه‌های شهرستان در این جلسه گلایه کرد و گفت حضور نماینده دانشگاه‌های شهرستان در این جلسه ضروری است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location