سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در گفت‌و‎گو با خبرنگار تسنیم در همدان، از کشف یک محموله قاچاق ابزارآلات صنعتی در همدان خبر داد و اظهار داشت: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شب گذشته در عملیاتی موفق شدند یک محموله ابزار آلات صنعتی را کشف کنند.

وی افزود: مأموران، حین گشت‌زنی در ورودی شهر همدان به یک دستگاه وانت پیکان که در حال تخلیه کالا به داخل یک دستگاه اتوبوس بود مشکوک شدند که بلافاصله جهت توقیف آن اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در بازرسی‌های انجام شده، از این خودرو، یک هزار و 400 عدد صفحه برش دستگاه چمن‌زنی، 100 عدد زنجیر و 2 کارتن پیچ مخصوص تنظیم صفحات دستگاه چمن‌زنی و در مجموع یک هزار و 505 دستگاه کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان، یک میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد شد، گفت: دو متهم در این خصوص به مرجع قضایی معرفی شد.

کامرانی‌صالح عنوان کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه می‌کند و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location