سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، علی فکری  ظهر امروز در مراسم آماده باش نوروزی همیاران پلیس، اظهار داشت: انضباط و فرهنگ وابسته به پول نیست و دانش‌آموزان و همیاران پلیس  این دو اصل را به خوبی فرا گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه با همکاری همیاران پلیس سال گذشته کاهش تعداد کشته‌های تصادفات به ویژه والدین را شاهد بودیم، گفت: امسال آمار تصادفات در همدان کاهش یافت.

رئیس پلیس راهور استان همدان بیان کرد: با توجه به همکاری همیاران پلیس امسال 20 درصد تصادفات استان کاهش یافت.

وی با بیان اینکه سال گذشته نیز طرح نوروزی همیاران پلیس اجرا شد، افزود: در ایام نوروز به کمک شما تصادفات کاهش یافت و امسال هم این طرح اجرا می‌شود.

فکری با تاکید بر اینکه برای فرهنگ‌سازی و توسعه پایدار در حوزه ترافیک آموزش لازم است، ابراز کرد: از سال 83 تا کنون همیاران پلیس در همدان به 300 هزار نفر رسیده است.

وی استفاده از کمربند ایمنی و عدم استفاده از تلفن همراه را از دیگر موارد لازم حین رانندگی برشمرد و عنوان کرد: همیاران پلیس در صورت خستگی والدین حین رانندگی به آن‌ها یادآوری کنید که 15 تا 20 دقیقه استراحت کنند. آرامش هنگام رانندگی در سفر اولین نکته است که باید به والدین یادآور شد.

فکری  سرعت مجاز و عدم سبقت غیرمجاز را از دیگر موارد ممنوعه حین رانندگی دانست و اظهار داشت: امسال همچون سال گذشته انتظار داریم همیاران پلیس، برای سفره بدون تصادف ما را یاری کنند.

وی گفت: بعد از عید در مدارس حضور می‌یابیم که برای کاهش تصادفات از شما تقدیر کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location