سرخط خبرها

حسین بشری معاون اجتماعی پلیس استان همدان در خصوص چهارشنبه آخر سال گفت: در چهارشنبه آخر سال برخی از نوجوانان و جوانان به خاطر رفتارهای غیر مسئولانه و غیر عاقلانه، سال نو را برای خود و اطرافیان تلخ می کنند و متاسفانه هر سال در این روز شاهد مجروح شدن تعدادی از شهروندان و گاهی از دست دادن جان آنان هستیم.

وی افزود: امیدواریم با هوشیاری و مشارکت همه شهروندان در امنیت چهارشنبه آخر سال و توجه به توصیه های پلیس، نوروز همراه با سلامتی و شادی برای همه باشد .

معاون اجتماعی پلیس استان همدان گفت: والدین در آستانه سال نو با آموزش و کنترل فرزندان خود، از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری نمایند و مواظب سلامتی آنان بوده و فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک بازی با مواد منفجره و آتشزا آگاه کنند.

این مقام انتظامی گفت: جوانان و نوجوانان عزیز باید بدانند که با تفریحات ناسالم و ترقه بازی علاوه بر ایجاد ترافیک و شلوغی خیابانها، صدای ناشی از انفجار برای افراد خصوصا نوزادان، خانمهای باردار، بیماران و سالمندان بسیار خطرناک است.

بشری در پایان افزود: هم استانی های عزیز در صورت اطلاع از خرید و فروش و توزیع مواد آتش زا حتما مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع بدهند ضمن اینکه با هماهنگی مقام محترم قضایی با افرادی که باعث اخلال در نظم عمومی شوند قطعا برخورد خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location