سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌موثقی صبح امروز و در حاشیه ادای احترام به مقام شامخ شهدا با بیان اینکه هر چه داریم از شهداست و باید در مسیر اهداف آنها مجاهدانه گام برداشت اظهار کرد: ما تا ابد مدیون شهدا و ایثارگری آنها هستیم.

وی با تشکر از اعتماد رهبری به ایشان در تصدی مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در استان گفت: مسئولیت بسیار سنگینی بر عهده من گذاشته شده که باید به لطف خدای بزرگ و همراهی مردم آن را انجام دهم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه نهاد نماز جمعه به عنوان یک قرارگاه فرهنگی باید زمینه شتاب‌بخشی به حرکت دینی و انقلابی را مهیا کند گفت: وظیفه اصلی نهاد نماز جمعه توجه به اسلام، توجه به نظام و توجه به مردم است.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و خطاب رهبری به جوانان در این بیانیه افزود: وظیفه اصلی پیشبرد اهداف اصلی نظام بر عهده جوانان است و باید همه در این وظیفه خطیر احساس مسئولیت کنند.

آیت‌الله شعبانی در پایان از زحمات آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی تشکر کرد و گفت: ضمن تکریم ایشان و ارزشگذاری به زحمات، امیدوارم از این به بعد هم بتوانیم از محضر آیت‌الله طه‌محمدی استفاده کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location