سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از گرو فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود به استاندار همدان، گفت: بنده از کارکنان استانداری البرز بودم که مأمور به خدمت در اسدآباد شدم و استاندار البرز اصرار بر بازگشتم دارد و بنده هم تمایلی برای ماندن در اسداباد ندارم.

کریم حمیدوند در گفت و گو با خبرنگار ما از ارائه استعفای خود به استاندار همدان خبر داد و اظهار کرد: بنده از نیروهای استانداری البرز بودم که مأمور به خدمت در استان همدان شدم و برای تمدید این مأموریت استاندار البرز موافقت نکرده است.

وی تصریح کرد: استاندار البرز درخواست بازگشت بنده به البرز را برای سمت مدیرکلی سیاسی امنیتی استانداری البرز داشت که صحبتهای هم با استاندار همدان داشته است و ظاهرا" به این تفاهم رسیده اند که بنده به استان البرز بازگردم.

فرماندار شهرستان اسدآباد تأکید کرد: قرار بوده است که از روز شنبه بنده در استان البرز خدمت کنم و باتوجه به اینکه کسی برای اسدآباد در نظر گرفته نشده و معاون هم ندارد، در انتظار تفاهم دو استاندار البرز و همدان هستم که یا مأموریتم به همدان تمدید و یا به آن استان بازگردم.

وی با بیان اینکه بنده نیز تمایلی به ماندن در اسدآباد ندارم، گفت: لازمه این بازگشت بنده به استان البرز استعفا بود که بنده نامه استعفای خود را نیز به استاندار همدان تقدیم کرده ام.

حمیدوند گفت: نماینده مردم اسدآباد در مجلس هم لطف داشته و تأکید بر ماندن ما دارد تا پایان انتخابات بمانم که بنده اصرارم بر رفتن است.

❇️لازم به ذکر است حمیدوند،بومی شهرستان نهاوند واز فرمانداران خوشنام ونجیب استان همدان است، که در دو شهر نهاوند و اسد آباد ،به فرمانداری رسید،اما ظاهرا،سیاست بازان ،عرصه ی فعالیت را برای وی در این استان غیر ممکن کرده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location