سرخط خبرها

: رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع):

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از روابط عمومی وتبلیغات سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان: رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) از برگزاری یادواره سرداران و 212 شهید فرهنگی استان همدان با حضور وزیر اموزش و پرورش درهمدان خبرداد.

سرهنگ محمد ملایی با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و فرا رسیدن روز معلم اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده همایش استانی بزرگداشت مقام معلم در همدان برگزار می‌شود.

وی با عنوان اینکه این همایش همزمان با یادواره سرداران و212 شهید فرهنگی استان همدان برگزار می شود، گفت: این مراسم به همت سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان با حضور دکتر محمد بطحایی وزیر اموزش و پرورش برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) با بیان اینکه در این مراسم مسئولین سپاه انصارالحسین(ع)، مسئولین استانی، روسای ادارات اموزش و پرورش، سرگروه های حلقات صالحین مسئولین سپاه انصارالحسین(ع)، مسئولین استانی، روسای ادارات اموزش و پرورش، سرگروه های حلقات صالحین، فرهنگیان بسیجی و سایر فرهنگیان حضور خواهند داشت، گفت: هدف از اجرای برنامه برنامه پاسداشت یادو خاطر شهدا در گام اول انقلاب و رویش های گام اول انقلاب اسلامی، بیعت با ارمان های رهبری درگام دوم انقلاب و تبیین گام دوم انقلاب از اهداف این برنامه می باشد.

وی با توضیح اینکه این مراسم در روز پنج شنبه 12اردیبهشت ماه از ساعت9الی 11:30 در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می شود، یاداور شد: خاطره گویی در خصوص سرداران شهید فرهنگی و تجلیل ازمعلمان نمونه استان از دیگر محورهای این مراسم می باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location