سرخط خبرها

: مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان:

مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان گفت: مراسم ویژه ۱۹رمضان که مصادف با اولین شب از لیالی قدر و ضربت خوردن حضرت علی(ع) است زنده از شبکه استانی همدان روی آنتن می رود.

دکتر مهدی دهقان نیری اظهار داشت: نهاوند یکی از شهرستانهای تاریخی و مذهبی استان همدان می باشد که به دروازه ورود اسلام معروف است و نخستین بار صدای اذان از این شهرستان به گوش ایرانیان رسید.

وی گفت: نهاوند ظرفیت های خوبی برای رسانه دارد به همین خاطر برنامه زنده شبکه داستانی صداوسیمای همدان در نخستین شب قدر مصادف با ضربت خوردن حضرت علی(ع) از مصلی نماز جمعه شهرستان نهاوند به روی آنتن می رود.

مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان افزود: توسط همکاران تولید و فنی هماهنگی های لازم با ستاد نماز جمعه و دیگر اداره و نهادهای مسئول برای باشکوه برگزار شدن این مراسم انجام گرفته است.

دهقان نیری اظهار داشت: در یک سال گذشته از دو مستند فاخر گاماسا و آن ۶نفر در نهاوند به صورت زنده از شبکه همدان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی رونمایی شد.

وی بیان کرد: همچنین ۳مستند ۳۰ دقیقه ای با موضوع شهیدان قیطاسی شهدای روستای دره ابراهیم و وپیرغلام عشق که ساخت علی کاظم نادری مستند سازان نهاوندی مقیم تهران بود از شبکه استانی همدان پخش شد.

وی گفت: در یک سال گذشته به جز اخبار روزمره نهاوند که هر روز در بخش های خبری صدا و سیما پخش می شود برنامه های مختلفی از واحد های تولیدی نهاوند و مشکلات مردم این شهرستان از صداوسیمای همدان پخش شده و مناسبت های دیگری مانند ایام تاسوعا عاشورای حسینی و ۲۲بهمن نیز به صورت ارتباط زنده موبایلی از نهاوند پخش شده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location