سرخط خبرها

: سردار مجیدی:

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان از معرفی شهید «سعید اسلامیان» به عنوان شهید سال 1398 سپاه استان همدان خبر داد.

سردار مظاهرمجیدی اظهار داشت: معرفی شهدای شاخص در همدان و سایر شهرستان‌ها در راستای آشنایی و بهره‌‌یری هر چه بیشتر جامعه به ویژه نسل جوان با روش و سبک زندگی این شهیدان است.

وی با بیان اینکه امنیتی که امروز ما شاهد آن هستیم نتیجه فداکاری، ایثار و از خودگذشتگی جوانان دیروز این مرز و بوم است، گفت: آنان از تمام هستی خود د ر راستای اعتلای انقلاب و نظام فداکردند و همه ما در قبال خون های به ناحق ریخته آنان مسئول هستیم.

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان افزود: از آنجا که شهدا می‌توانند از همه ابعاد زندگی خود بهترین الگو برای جامعه باشند از این‌رو معرفی شهدای شاخص در ابتدای هر سال در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیل جامعه به ویژه نسل جوان به اهداف و آرمان‌های والای شهدا از مهمترین اهدف اجرای این سنت نیک و پسندیده است.

وی با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه دشمن مبنی بر تغییر تفکر و سبک زندگی جامعه به خصوص جوانان گفت: مسئولان باید راه نفوذ دشمنان را ببندند زیرا هر گونه اهمال و سستی در این زمینه باعث پایمال شدن خون مطهر شهدا می‌شود.

مجیدی با بیان اینکه شهید «سعید اسلامیان» به عنوان شهید سال 1398 سپاه استان همدان معرفی شد، اضافه کرد: و در شهرستان همدان شهید «حجت الاسلام نادر عبادی نیا»، در تیپ32 انصارالحسین(ع) شهید «مصیب مجیدی»، در شهرستان ملایر «شهید حاج مرتضی روحیان»، در شهرستان نهاوند شهید «جلال قربانی»، در شهرستان تویسرکان شهید «حسین روزرخ»، در شهرستان بهار «سید میلاد مصطفوی» و در شهرستان کبودراهنگ شهیدان «سید عمران و سید باقر نظری» به عنوان شهدای سال انتخاب شدند.

وی در ادامه گفت: در شهرستان اسدآباد پنج دانش آموز شهید قله شنام بنام های شهید خسرو آزرمی، شهید بیژن شفیعیان، شهید محمد همائی رشیدپور، شهید محمدرضا فروتن و شهید محمد ورمزیار به عنوان شهید سال این شهرستان معرفی شدند.

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: در شهرستان رزن شهید «محسن بکند»، در شهرستان فامنین شهید «ابراهیم فریدونی»، در شهر قهاوند شهید «احمد سلامت» و در ناجا شهید «اروجعلی شکری» به عنوان شهدای سال سال 98 انتخاب شدند.

وی اظهار داشت: شهید سال کشور(برادر) شهید امیر مهرداد و شهید سال کشور (خواهر) شهیده «عصمت پورانوری» و شهید جهان اسلام شهید «جهاد عماد مغنیه» بعنوان شهید سال انتخاب شدند.

سردار مجیدی در پایان خاطر نشان کرد: برای معرفی هر چه بیشتر شهدای سال به عموم مردم بهتر است اقدامات متنوعی همچون تبلیغات شهری به واسطه نصب بنر و تمثال شهید در مکان‌های حساس و پررفت و آمد سطح شهر، برگزاری یادواره‌هایی با محوریت شهدای سال، چاپ و توزیع کتب مرتبط با زندگینامه شهدا، ساخت و توزیع نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای شهدا، معرفی زندگی و وصیت‌نامه شهدا به واسطه صفحات مجازی و ...صورت گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location