سرخط خبرها

به دنبال اظهارات مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان همدان تشکلهای کارگری و کارفرمایی استان بیانیه ای بشرح زیر منتشر کردند .

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
إنَّ الحُسَینَ مِصباحُ الهُدی و سَفینَةُ النَّجاةِ
ملت بزرگ ایران اسلامی با انقلاب خود ثابت کرد که در راه حسین بن علی (ع) و صراط مکتب عاشورا حرکت و آرمان‌هایش را دنبال می کند. همانا عبرت‌های عاشورایی با بررسی چرایی پیدایش آن حادثه عظیم حاصل می شود.

امروزه دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به جریان اشرافیت داخلی دل بسته اند و به دنبال دلسردی مردم از حرکت گام دوم انقلاب می باشند.

این جریان های غربگرا به جای همدردی و همراه بودن با مردم به اشکال مختلف در مقابل مردم و علی الخصوص اقشار متوسط ملت شریف ایران که اغلب آنها از کارگران جامعه هستند قرار گرفته و به اسم توسعه، با رفتار فریبکارانه خود اقداماتی می کنند که قشر محترم کارگر و کارفرما را از مکتب عاشورا و ولایتمداری دور کنند.

جای بسی تعجب است که عده ای به نام ایجاد آرامش در جامعه، از نجابت مردم شریف استان همدان سوء استفاده کرده و به اسم کارآمدی، مدیرانی را در راس بعضی از مسئولیت‌های خطیر قرار داده و حمایت می کنند که نه تنها برای استان کارآمدی ندارند بلکه با بی‌تدبیری خود صدمات غیر قابل جبرانی را بر مردم تحمیل می کنند.

مدیرانی که چشم بر تمام ناکارآمدی و زیانباری خود بسته، با سقوط سالانه رتبه کارآمدی اداره، مجموعه تحت مدیریتشان را فلج کرده، با کمترین اطلاعات از توانمندی پرسنل تحت مدیریت، منتقدین را به غرض ورزی، برخورد شخصی، بیسوادی و معاند متهم می‌کند و در ارتباط با اظهار نظر کارشناسی شده آنرا «مغرضانه و برخاسته از اختلاف شخصی با اداره کل تعاون بوده است. افرادی که این موارد را مطرح می‌کنند؛ منافع و مصالح خود را بر منافع و مصالح جامعه و نظام ترجیح می‌دهند.» معرفی می کند!

امروزه جامعه کارگری استان همدان با استعانت و الهام از رهبری امت، الگو‌پذیری از معارف حسینی و با تاکید بر حفظ حرمت‌ها، وحدت و همبستگی در جامعه، در مقابل فتنه‌ها و خباثت‌های شیاطین و مستکبران داخلی و خارجی ایستاده است و در طلیعه گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی به وظایف ذاتی خود می‌پردازد و در کنار جامعه کارفرمایان دلسوز و مدیران انقلابی، در مسیر اعتلای روزافزون فرهنگ تعاون و کار با توجه به روحیه ایثار و شهادت حرکت کرده و اجازه نخواهند داد عده ای اندک با بی‌کفایتی تیشه به ریشه بخش عظیم تولید بزنند و باعث انحراف رونق تولید شوند.

جریان انقلابی وظیفه خود می داند به کمک مدیران ارشد استان آمده تا با پاکسازی چند مدیر نا کارآمد از سطوح مدیریتی، مدیران جهادی استان را برای رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی یاری نمایند و با تمام ناپاکی‌ها و پلشتی‌ها مبارزه کنند.

و من الله التوفیق

اسامی تشکل ها، کانون ها و انجمن های امضاء کننده نامه:

۱. کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان همدان
۲. مجمع نمایندگان کارگران استان همدان
۳. جامعه اسلامی کارگران استان همدان
۴. انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان همدان
۵. انجمن صنفی مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان همدان

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location