سرخط خبرها

بسم الله الرحمن الرحیم

«خدمت وظیفه عمومی خدمت واقعا مقدسی است که در جنگ و صلح در صف اول نیازهای ملت و کشور قرار دارد. هم خانواده‌ها و هم آحاد جوانان، باید اهمیت آن را درک کنند و با شوق و علاقه به آن بشتابند.» امام خامنه‌‌ای (مدظله العالی)

سلام و درود به پیشگاه باعظمت ولی عصر؛ منجی عالم بشریت(ارواحنا له الفدا) و سربازان دلیر، لحظه‌شناس و باصلابت که در جبهه‌های مختلف با سینه‌ای ستبر در مقابل هجمه‌های بی امان متخاصمان و اجانب جانفشانی می‌کنند.

تاریخ ایران اسلامی یادآور روزهای بزرگ و پرافتخار و لحظه‌های حساس و سرنوشت‌سازی است که بر پیشانی آن نام سربازان و پاسداران حضرت روح‌الله می‌درخشد.

ایثار، رشادت و شهامت مردانی که به دور از هیاهوهای رسانه‌ای و تبلیغاتی جان عزیزشان را در طبق اخلاص نهاده و در حراست از مرزهای جغرافیایی مردانه استقامت می‌کنند و با خون پاک شهدای مظلوم این قاطبه عشق درخت انقلاب بارورتر می‌شود و تلألو این مدال زرین؛ اهتزاز پرچم پرافتخار ایران عزیز در مهد امنیت و قرار است.

روز سرباز مهر تاییدی است بر افتخارآفرینی فرزندان ملت غیور ایران در نگاهبانی از اسلام و حفظ امنیت ملی. جوانانی که با تبعیت از فرامین بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری و در ادامه راه شهدای گرانقدر، با آگاهی و ایمان در سنگر مجاهدت حاضر شده و امید به آینده را در سایه انتظار فرج امام زمان (عج)، سرلوحه مجاهدت‌های خود قرار داده‌اند.

این روز فرخنده را به مردم عزیز و انقلابی استان و سربازان و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم شاهد تداوم پیروزی‌های شگرف این سربازان در صیانت از ارزش های اسلامی و آرمان‌های انقلابی باشیم.


آیت‌ا... حبیب‌ا... شعبانی موثقی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان
سعید شاهرخی
استاندار همدان

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location