سرخط خبرها

: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالحسین(ع):

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در همایش طلاب و روحانیون شهرستان نهاوند که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شده بود گفت : در کشور آمریکا سه دسته افراد وجود دارند. اول تئوریستین هایی که برای صد سال آینده برنامه ریزی می‌کنند .دوم افرادی که این نظریه ها را عملیاتی می کنند و سوم مجریان طرح ها هستند که رئیس جمهور کنونی آمریکا نیز از این دسته افراد است .

حسین علی‌ایّ گفت: راهبرد تمام احزاب و جناح های آمریکایی یکی است و تنها در روش و تاکتیک با هم فرق دارند . اینکه بعضی ها عنوان کنند اگر فلان حزب یا جناح بر سر کار بیاید اوضاع و روابط بهتر میشود ، این اشتباه محض است .

وی افزود : روش رئیس جمهور کنونی آمریکا ، هدف قرار دادن عناصر قدرت در ایران است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه همدان با اشاره به اینکه در نظام کشور ما چهار عنصر قدرت وجود دارد که آنها در سدد هستند این عناصر را یا از بین ببرند که موجب تغییر نظام شود و یا آنها را تضعیف کنند و به یک عنصر سیاسی بی‌ثبات و خنثی تبدیل کنند.

حسین علیّ‌ای اظهار داشت : اولین عنصر قدرت ، انسجام ملی ماست که متشکل از رهبری ، مردم و جوهره‌ی انقلابی است .
یکی از اهداف شوم دشمن جدایی و نارضایتی مردم از رهبری است و فتنه هایی که طراحی می‌کنند به منظور رسیدن به همین هدف می‌باشد .البته برای رسیدن به این هدف مزدورانی در داخل کشور دارند که همپای آنها قدم بر‌می‌دارند و برای ایجاد نارضایتی یک روز قیمت مایحتاج مردم را بالا می‌برند روز دیگر طلا و دلار را و اکنون آخرین برنامه آنها ایجاد تورم و افزایش قیمت در داروهاست.

حجت الاسلام علی‌ایّ با بیان اینکه امروز قدرت منطقه ای و عمق استراتژیک ما تا سواحل مدیترانه و تنگه باب المندب رفته است گقت: عنصر بعدی که هدف قرار دارد ، قدرت منطقه‌ای و عمق استراتژیک ماست و سعی دشمن در به انزوا بردن نظام و انقلاب ماست اما در قضیه‌ی توقیف کشتی انگلستان که موجب شکست بی سابقه آنها شد دیدیم که ایران اسلامی به برکت خون شهدا و راهبرد مقاومت در اوج قدرت منطقه ای قرار دارد.

وی اضافه کرد : سومین عنصر مورد نظر دشمن قدرت انرژی است . آنها به دنبال این هستند که تولید انرژی ما را به صفر برسانند . در این زمینه ‌متأسفانه امتیازاتی از طریق برجام که ظلم بزرگی به مردم کشور بود به آنها دادیم . اما با رهنمودهای رهبری معظم جلوی ضرر بیشتر این عهد نامه ننگین گرفته شد .
و دشمنان ما اوج خباثت و بی اعتمادی خود را در این قضیه بازهم نشان دادند.

وی افزود : دشمن بر آنست تا موفقیت های انقااب در عرصه های مختلف را زیر سوال ببرد و کوچک جلوه دهد . اما به حول قوه‌ی الهی در اولین سال از صدور بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه منطقه‌ای شاهد موفقیت های بزرگی بودیم . یکی از این موفقیت ها انهدام پهباد جاسوسی آمریکا توسط سامانه های کاملا بومی ایران بود که در دنیا بازتاب های فراوانی داشت .

حسین علیّ‌ای خاطر نشان کرد : انسجام و اتحاد حداکقری نیروهای انقلابی در منطقه ، مواضع عزتمندانه سید حسن نصرالله در مقابل دشمنان ، توقیف کشتی انگلیسی ، پیروزی های نیروهای مقاومت در سوریه ، یمن و عراق همگی نمونه هایی از موفقیت جبهه انقلاب در مقابل دشمنان است .

وی ادامه داد : اما عده ای خود فروخته در داخل بجای نشان دادن و بازگو کردن این موفقیت های نظام و انقلاب ، مباحثی را مطرح میکنند که تا این موفقیت ها را کمرنگ کنند .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه انصار الحسین (ع) افزود : به بهانه حقوق بشر و حقوق زنان می آیند و دختری را که مشکل روانی داشته و اقدام به خودکشی کرده در مقابل این پیروزی ها و موفقیت ها قرار می‌دهند . اگر شما بدنبال حمایت از حقوق زنان هستید چرا زنانی که با حجاب اسلامی در المپیاد ها و مسابقات گوناگون شرکت می‌کنند و کسب مقام و افتخار می‌کنند را تکریم نمی‌کنید .

حسین علیّ‌ای در پایان با اشاره به اینکه دشمن تمام تلاش خود را در ایجاد مانع در مسیر انقلاب بکار گرفته است گفت : با فضل خدا ، کمک امام زمان و مدیریت جانانه رهبر معظم انقلاب دشمنان ما همواره شکست خورده اند و خواهند خورد .

وی تأکید کرد : امروز نیاز داریم که حوزه های علمیه ، روحانیون و طلاب در خط مقدم جنگ شناختی باشند .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location