سرخط خبرها

: توسط سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین (ع) صورت گرفت؛

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از کشف اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده احتکار شده در شهرستان‌های همدان، ملایر و نهاوند توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات سپاه انصارالسین(ع) همدان خبر داد.

علی‌اکبر کریم‌پور با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سپاه انصارالحسین(ع) در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: طی عملیاتی اداره اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) تعداد زیادی اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده احتکار شده در استان همدان را کشف شد.

وی ابراز داشت: اقلام کشف شده شامل الکل، استریل، ماسک، دستکش و ... بود که در شهرستان‌های همدان، نهاوند و ملایر کشف شده است.

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و افزایش تقاضای اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده بین شهروندان برخی از افراد سودجو اقدام به احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم کرده بودند که به همت پاسداران گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات سپاه همدان با هماهنگی دستگاه قضایی کشف و توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند گزارش‌های خود را در این خصوص و احتکار اقلام بهداشتی و مورد نیاز مردم به سامانه تلفنی 114 اداره اطلاعات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اطلاع دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location