سرخط خبرها

: معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان تاکید کرد؛

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بر ضرورت برنامه‌ریزی دستگاه‌های اجرایی استان برای پساکرونا تاکید کرد

مصطفی آزادبخت پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد فاصله گذاری اجتماعی استان همدان، اظهار کرد:مباحث مربوط به پساکرونا از موارد مهمی است که باید همه دستگاه‌ها برنامه منسجم برای آن داشته باشند.

وی با بیان اینکه علاوه بر انجام فعالیت های مختلف، فرهنگ سازی در این زمینه هم از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ از دستگاه های عضو کمیته خواست تا هفته آینده برنامه های عملیاتی خود را ارائه دهند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی کادر درمانی گفت: عملکرد قابل توجه حوزه بهداشت و درمان در مقابله با شیوع بیماری کرونا نشان داد، کشور ما در سطح جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خبر داد؛
فعالیت کمیته فرهنگی ستاد فاصله گذاری اجتماعی استان در فضای مجازی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از فعالیت کمیته فرهنگی ستاد فاصله گذاری اجتماعی استان در قالب تولید و انتشار محتوای فرهنگی، هنری و آموزشی در فضای مجازی خبر داد.

احمدرضا احسانی در جلسه کمیته فرهنگی این ستاد که پیش از ظهر امروز در استانداری همدان برگزار شد؛ ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های کمیته فرهنگی ستاد فاصله گذاری اجتماعی در همدان، گفت: این کمیته از نخستین روزهای اجرای طرح، کار خود را به صورت رسمی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد.

احسانی افزود: در این مدت از طریق فعالیت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌های آموزشی و محتواهای فرهنگی و هنری در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

وی در ادامه خواستار همکاری ادارات و نهادهای مختلف در این طرح شد و گفت: هر یک از دستگاه ها می توانند محتواهای تولیدی خود را برای انتشار عمومی، در اختیار دبیرخانه این کمیته قرار دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location