سرخط خبرها

: مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری جشنواره فیلم کوتاه ورزشی ویژه فرهنگیان و دانش آموزان به صورت مجازی در استان خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود با اعلام این خبر، اظهار کرد: یکی از دغدغه های مهم آموزش و پرورش در ایام تعطیلی مدارس، بحث تحرک و ورزش دانش آموزان است.

پورداود افزود: مبارزه با ویروس کرونا، اجرای طرح ابتکاری برای ایجاد نشاط، تحرک و بازی دانش آموزان در خانه، ارتقاء سطح سلامت خانواده و همکاری دانش آموزان و والدین در اجرای حرکات ورزشی از جمله اهداف این جشنواره است.

وی با اشاره به برگزاری این جشنواره در بخش فرهنگیان، گفت: معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه می توانند آثار خود را به صورت گزارش عملکرد درس تربیت بدنی در راستای مبارزه با ویروس کرونا (ویژه ایام قرنطینه خانگی) در قالب پاورپوینت به دبیرخانه مجازی جشنواره ارسال کنند.

پورداود با بیان این که دانش آموزان نیز در 2 بخش فیلم و تولید محتوا می توانند آثار خود را ارائه و با یکدیگر رقابت کنند، خاطرنشان کرد: بخش فیلم کوتاه ویژه دانش آموزان پسر هر سه دوره تحصیلی و دانش آموزان دختر ابتدایی است که باید در مدت زمان 60 تا 180 ثانیه (1 تا 3 دقیقه) با عنوان " در خانه می مانیم و کرونا را شکست می دهیم" تهیه و به دبیرخانه مجازی جشنواره ارسال شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به بخش تولید محتوا، تصریح کرد: این بخش ویژه دختران متوسطه اول و دوم و شامل طراحی بازی های ورزشی خلاقانه و یا معرفی بازی های بومی-محلی است.

گفتنی است شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند آثار خود را از طریق پیام رسان های مجاز حداکثر تا 30 اردیبهشت ماه سال جاری به شماره 09031832142 ارسال کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location