سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از ابتلای ۸ مورد جدید به ویروس کرونا در استان همدان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری درباره آخرین آمار مبتلایان به کرونا استان همدان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۸مورد بوده که از این تعداد ۴۶ مورد در بخش عادی و  هشت نفر در بخش آی.سی.یو بستری شدند، همچنین حال ۳۷ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

وی اظهار داشت: هشت بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان شناسایی شدند که با احتساب این تعداد مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون در بیمارستان‌های استان به ۹ هزار و ۷۳۰ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان های اسدآباد ۳۴۶، بهار ۵۵۷، تویسرکان ۵۹۷، رزن ۳۸۲، درگزین ۱۶۵، فامنین ۱۷۲ و کبودراهنگ ۶۰۸ نفر بوده است.

طاهری افزود: همچنین یک هزار و ۸۲۶ نفر در ملایر، یک هزار و ۹۲در نهاوند و سه هزار و ۷۲۰ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۶۵ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location