سرخط خبرها

استاندار همدان از فعالیت 43 مرکز خصوصی ترک اعتیاد در استان همدان خبر داد و گفت: افزایش ظرفیت مراکز ماده 16 در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سید سعید شاهرخی صبح یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، گفت: از افتخارات همدان، عاری بودن استان از معتادان متجاهر است.

وی گفت: برای حفظ استان بدون معتادان متجاهر، نیروی انتظامی، بهزیستی و شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر تلاش‌ خود را بیشتر و برنامه‌های جدیدی در دستور کار داشته باشند.

استاندار همدان با بیان اینکه افزایش ظرفیت مرکز ماده ۱۶ در دستور کار مسوولان قرار گیرد، گفت: ۴۳ مرکز خصوصی ترک اعتیاد در همدان فعال است که باید از توان و ظرفیت آنها استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه مراکز ترک اعتیاد باید خود را منطبق با استانداردهای این سازمان کنند، افزود: با توجه به واگذاری مراکز ترک‌اعتیاد به بخش خصوصی و انعقاد قرارداد پذیرش معتادان، نسبت به ظرفیت‌های مراکز، برای تغییر قرارداد‌ها اقدام شود.

شاهرخی، گفت: کشف پنج تن انواع مواد مخدر در ۹ ماهه سال جاری نشانگر عملکرد خوب، اشرافیت کامل نیروی انتظامی و برخورد قوی این نیرو با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر و ترانزیت مواد افیونی با همکاری سایر نهادها به ویژه اداره اطلاعات است.

وی افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر در برخورد با خرده فروشان در ۲ سال گذشته خوب عمل کرده است.

استاندار همدان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر اجازه جولان معتادان در محلات و بروز ناآرامی و ایجاد نارضایتی مردم را ندادند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location