سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، گفت: استان همدان دومین روز بدون فوتی کرونایی را سپری کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت ابتلا و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در استان همدان، اظهار داشت: شمار جانباختگان بیماری کووید ۱۹ استان همدان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون به یک هزار و ۴۴۵ نفر رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: با شناسایی ۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به ۹ هزار و ۹۸۰ بیمار رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۹ مورد بوده که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش عادی بستری شدند.

وی اضافه کرد: ۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۵ بیمار نیز وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۳، بهار ۵۷۱، تویسرکان ۶۲۲، رزن ۴۰۹، درگزین ۱۷۶، فامنین ۱۷۴ و کبودراهنگ ۶۳۲ نفر بوده است.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۸۶۱ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۱۱ نفر در نهاوند و سه هزار و ۷۹۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location