سرخط خبرها

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان، ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ «جنتی بصام»، سرهنگ «علی والی راستی» به عنوان جانشین فرمانده تیپ32 انصارالحسین(ع) استان همدان معرفی شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، آیین تکریم و معارفه جانشین فرمانده تیپ ۳۲ انصارالحسین (ع) با حضور سردار سرتیپ پاسدار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، سردار بهاریان فرمانده تیپ ۳۲ و فرماندهان و کارکنان این یگان برگزار شد.

در این مراسم از خدمات و تلاش‌های ارزنده سرهنگ پاسدار سیدمحمد جنتی بصام تقدیر به عمل آمد و سرهنگ پاسدار علی والی راستی به عنوان جانشین فرمانده تیپ ۳۲ انصارالحسین (ع) استان همدان معرفی شد.

حکم انتصاب سرهنگ والی راستی توسط سردار مجیدی فرمانده تیپ انصارالحسین (ع) استان همدان اعطا شد.

گفتنی است؛ سرهنگ والی راستی، پیش از این فرماندهی گردان ۱۵۵ حضرت علی اصغر (ع)، فرماندهی محور منطقه مرزی در استان کرمانشاه و مسئولیت معاونت عملیات تیپ ۳۲ را بر عهده داشته است.

در حکم انتصاب جانشین فرمانده تیپ انصارالحسین (ع)  توسط سرلشگر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است:

«امید است با اعتماد مطلق به خداوند متعال، عنایت کامل به موازین شرع مقدس اسلام، شوق و عشق به اسلام و امام (ره)، پیروی از فرامین تدابیر و منویات امام خامنه‌ای مدظله العالی و توجه به اساس سپاه که بر پایه احساس تکلیف، حرارت دینی و شور انقلابی، تکیه بر عنصر ایمان و اعتقاد راسخ و پایداری بنا نهاده شده است و نیز بهره‌گیری از تجربیات متراکم، ارزشمند و عزتمندانه انقلاب اسلامی بتوانید وظایف محوله را به نحو شایسته به انجام رسانید».

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location