سرخط خبرها

جانشین انتظامی استان همدان از کشف 30 دستگاه موتورسيکلت مسروقه و دستگيري 4 سارق توسط پليس آگاهي شهرستان نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رضا زارعی درتشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت موتورسيکلت در ماه هاي اخير در سطح شهرستان نهاوند، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار تيم ويژه مبارزه با سرقت پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي شهرستان با انجام اقدمات قانوني،اطلاعاتي و بررسي هاي فني و تخصصي و استفاده از ظرفيت ها و امکانات سازماني، 30 دستگاه موتورسيکلت مسروقه را در سطح توقفگاه ها و تعميرگاه هاي شهرستان نهاوند کشف کردند.

اين مقام انتظامي بیان کرد: ماموران تيم ويژه مبارزه با سرقت شهرستان همچنين با انجام اقدامات اطلاعاتي و قانوني و بکارگيري شگردهاي فني و پليسي، 4 سارق سابقه دار موتورسيکلت در سطح شهرستان را دستگیر کردند که متهمان پس از انتقال به يگان انتظامي، در بازجويي هاي فني به سرقت موتورسيکلت در سطح شهرستان اعتراف کردند.

جانشین انتظامي استان همدان در پايان با اشاره به اين موضوع که پرونده قضائي در اين راستا تشکيل و اقدامات قانوني در حال پيگيري و انجام است، از شهروندان خواست: به توصيه ها و هشدارهاي پليسي در خصوص حفظ و نگهداري وسيله نقليه و اموال خود توجه کنند و هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله با پليس 110 در ميان بگذارند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location