سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بر ضرورت تبیین و ترویج سبک زندگی شهدا در جامعه تاکید کرد و گفت: جوانان و ورزشکاران استان همدان را حمایت می کنیم.

 

به گزارش خبرنگار فریاد نهاوند آنلاین، حمید سیفی در آئین رونمایی از لباس تیم های کاراته آقایان و بانوان سردار شهید حاج حسین همدانی شهرستان کبودرآهنگ که با حضور سردار ظفری مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، سرگرد کرمی مسئول تربیت بدنی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان و تنی چند از مربیان برگزار شد، اظهار کرد: اقدام شما در خصوص پذیرش نامگذاری تیم کاراته شهرستان کبودرآهنگ به نام و یاد سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی اقدامی ارزشمند در راستای ارج نهادن به جایگاه والای شهدای گرانقدر است که جای تقدیر دارد.

وی با بیام اینکه افراد در حکومت اسلامی خود را برای اعتلای هدف و ارمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فدا می کند، گفت: سردار همدانی همواره با تواضع پیگیر امور مراجعین بود و همواره در کنار مردم قرار داشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه جوانان کاراته کای کبودرآهنگ امروز جمع شدند تا سبک زندگی خود را به شهدا معطوف کنند و ادامه دهنده راه ایشان باشند، گفت: دنیا امروز نیازمند برند سازی است، امروز باید شهید و شهادت، جایگاه والای شهدا را تبیین و معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: جوانان ما خودجوش در جمع ما حاضر شدند و این نشان میدهد به بلوغ و نبوق اجتماعی نیز رسیده و میتوانند در جامعه مسئولیت پذیر باشند.

سیفی، گفت: خواندن وصیت نامه شهدا را باید همواره در دستور کار داشته باشیم چراکه شهدا ستارگانی درخشان برای نشان دادن راه به ما هستند.

وی با بیان اینکه جوانان ما در دوران حیات امام خمینی(ره) با تمام وجود به رهنمود های امام گرانقدر توجه می کردند، گفت: همه امور ما از صداقت نشات میگیرد و همچنان که امام رضا میفرمایند راه نجات ما صداقت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: امروز همچون دوران جنگ تحمیلی جوانان ما به تاسی از راه و ارمان شهدا تحت هر شرایطی با همدلی و اتحاد مقابل استکبار جهانی خواهند ایستاد و آینده نظام را در گام دوم انقلاب تضمین می کنند.

وی با بیان اینکه بالندگی ایران اسلامی مرهون خون شهدا و ایثار خانواده ایشاناست، گفت: باید روحیه خودباوری، مطالبه گری و پیگیر بودن را در جامعه تقویت کنیم تا به همه آنچه هدف گذاری کرده ایم برسیم.

سیفی با بیان اینکه قطعا از تیم های ورزشی استان همدان به اندازه وسع حمایت می کنیم گفت: در بحث بازاریابی ورزشی و اسپانسرینگ نیز کمیته ای توانمند تشکیل شده تا بتوانیم اقدامات مفیدی انجام دهیم.

وی در بحث مهاجرت قهرمانان و قرار گرفتن زیر پرچم کشورهای دگیر خصوصا دشمن ایران اسلامی، گفت: سعید مولایی و هر قهرمان و ورزشکار دیگری که بخواهد از ایران خارج شود و برای کشور دیگری ورزش کند فرصت استفاده از اکسیژن ایران، مردم خون گرم را از دست داده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه کوچه های خرابه نهاوند، زادگاه مادری ام را علی رغم پیشنهادهایی که در گذشته بود عوض نکرده و نمیکنم، گفت: در اینده نسبت به بحث قرار داد ورزشکارن هم ورود می کنیم.

وی با بیان اینکه ورزشکاران ما از ورزشکاران استان های دیگر بالاتر هستند و این مهم در عمل هم قابل اثبات است، گفت:ما برای تبدیل احسن آمده ایم، امروز علی رغم اینکه برخی گفتند و میگویند پول نیست در رشته های مختلف اعزام ورزشی داشتیم.

سیفی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی دانسته و یا نادانسته موجب کدورت در جامعه می شوند و متاسفانه تفکر تکفیر گونه دارند که باید اصلاح کنیم، گفت: به زودی اتفاقات خوبی در ورزش استان خواهد افتاد.

وی با اشاره به رفع مشکل راه دسترسی پیست اسکی تاریک دره پس از چند سال با گفتگو و حمایت ویژه استاندار همدان، گفت: بحث اشتغال قهرمانان و مربیان را نیز حل خواهیم کرد و برای اثبات این مهم طی رایزنی صورت گرفته امکان ثبت نام آفلاین قهرمانان و ورزشکاران در طرح اقدام ملی مسکن را فراهم کرده ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه باید اتحاد و همدلی در جامعه ایجاد کنیم چراکه رهبر فرزانه ما همواره توصیه و تاکید بر این مهم دارند، گفت: در بحث تسهیلات اشتغالزایی نیز از طریق معاونت جوانان با توجه به تفاهم نامه های موجود با برخی بانک ها و موسسات می توانیم به جوانان دارای برنامه تسهیلات پرداخت کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: باید در جایگاه های مختلفی همچون خانواده، جامعه و مدرسه ایفاگر نقش اصیل خود باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location