سرخط خبرها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه در تمام بیمارستان‌های استان حتی یک تخت خالی برای بیماران کرونایی وجود ندارد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک‌هزار و ۴۰۰ نفر با علائم تنفسی به بیمارستان‌های استان مراجعه داشته‌اند که ۲۵۷ نفر از آن‌ها بستری شدند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رشید حیدری‌مقدم ظهر امروز در ستاد استانی مقابله با کرونا ضمن هشدارهای جدی در باره پیک‌ چهارم کرونا در استان اظهار کرد: اگر به‌طور جدی پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا را اجرا نکنیم، وضعیت کنترل این بیماری برای کادر درمان سخت‌تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته یک‌هزار و ۴۰۰ نفر با علائم تنفسی به بیمارستان‌های استان مراجعه داشته‌اند که ۲۵۷ نفر از آن‌ها بستری شدند گفت: مردم باید بدانند که ظرفیت تخت‌های بیمارستانی پُر شده و توان پاسخگویی این حجم از بیماران کرونایی را ندارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه در تمام بیمارستان‌های استان حتی برای یک نفر بیمار جدید کرونایی تخت خالی وجود ندارد افزود: با این وضعیت، در دو هفته آینده شیوع بیماری کرونا سخت‌تر و خطرناک‌تر پیش‌بینی خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه کادر بهداشت و درمان با تمام توان درگیر کنترل و مقابله با بیماری هستند گفت: در حال حاضر میزان فوتی‌ها در استان ۶۶ درصد است، ضمن اینکه کرونا، در ۲۴ساعت گذشته جان ۱۴ نفر از هم‌استانی‌هایمان را گرفته است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location