سرخط خبرها

 مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان از برگزاری هجدهمین نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی، هم زمان با نهمین نمایشگاه فرش ماشینی، دکوراسیون، کف پوش و صنایع وابسته در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومي شرکت نمايشگاه‌هاي بین‌المللی استان حسین رجبیان بيان کرد: این نمایشگاه از تاریخ یکم بهمن ماه آغاز شده و در تاریخ ششم همان ماه به کار خود خاتمه می‌دهد. این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع و در سه سالن ابن سینا، الوند و هگمتانه برپا می‌شود.
 
وی بیان کرد: تعداد 90 واحد مشارکت کننده از سراسر کشور شامل شهرهای مشهد، اصفهان، قم، کاشان، زنجان، اراک، قزوین، کرمانشاه، کرج، سنندج، اردبیل، تهران و همدان حضور دارند و محصولات خود را در این مساحت عرضه می‌کنند.
 
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان عنوان کرد: کالاهای ارائه شده در نمایشگاه شامل انواع فرش و تابلو فرش‌های ماشینی، هود، سینک، گاز، شیرآلات، یخچال، دکوراسیون داخلی، لباسشویی و پتوشویی سطلی، صنایع چوب و فلز، جارو برقی خانگی و صنعتی، مبلمان سنتی و باغی، کابینت، منسوجات ایرانی، کالای خواب، لوازم خرد آشپزخانه، انواع وسایل سفره آرایی، سرویس گرانیت و قابلمه، ظروف پذیرایی چینی و سرامیک  و غیره است.
 
رجبیان تصریح کرد: حضور فراوان و پر شور شرکت‌ها و استان های مختلف در این نمایشگاه نشانگر این است که این عنوان نمایشگاهی به خوبی در سطح کشور شناخته شده و از اعتبار مناسبی برخوردار است.
 
وی اظهار داشت: استقبال بسیار زیاد همشهریان نیز بیانگر این نکته است که تنوع ، کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده مورد پسند عموم مردم قرار گرفته است.
 
ساعت بازدید از هجدهمین نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی، هم زمان با نهمین نمایشگاه فرش ماشینی، دکوراسیون، کف پوش و صنایع وابسته هر روز از ساعت 15 تا 21 و در روز جمعه به صورت یکسره از 10 تا 21 است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location