سرخط خبرها

مدیرکل تعزیرات حکومتی بر نظارت مستمر بر کشتارگاه های استان تاکید کرد.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ؛ به نقل ازروابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان همدان،مرضیه یونسی در جلسه ای با حضور عدالت‌خواه رئیس کل دادگستری استان همدان و نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به‌ منظور حمایت از واحدهای تولیدی و نظارت بر نحوه فعالیت آنها از کشتارگاه های مختلف در استان همدان بازدید بعمل آمده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان افزود:این نظارت ها با هدف عرضه مرغ باکیفیت با رعایت موازین بهداشتی و برای جلب رضایت عمومی به صورت مستمر و دائم انجام می شود.

مرضیه یونسی بیان داشت:عوامل مختلفی در سطح استان همدان وجود دارد که گاهی اوقات منجر به عرضه مرغ بی کیفیت در بازار می شوداز جمله این عوامل قدیمی و مستهلک بودن دستگاه های کشتارگاه های فعال در استان و در برخی نقاط کمبود آب و مدیریت ناصحیح برخی از مالکین است .

یونسی گفت:اداره کل تعزیرات حکومتی همدان با تمام توان از تولید و اشتغال زایی حمایت وبا متخلفان برخورد قاطع می کند.

در ادامه عدالت‌خواه رئیس کل دادگستری استان همدان ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت های اجرا شده دستور داد کمیته ای تخصصی با حضور تمامی مسئولان مربوطه و مالکان کشتارگاه ها را به منظور رفع ایراد ها و تسهیل در امور را دادند تشکیل شود.

محمد رضا عدالت‌خواه گفت:مجموعه قضایی استان همدان به منظور حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت‌های مشروع واحدهای تولیدی و نظارت بر حفظ حقوق عامه و حفظ حقوق شهروندی با تمام توان همیار و همراه مجموعه تعزیرات حکومتی همدان است.

در این دیدار امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان نکات تخصصی را مطرح و پیشنهادهایی برای اجرای بهتر کار ها ارایه کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location