سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به بودجه بخش فرهنگ در لایحه 1400 گفت: بودجه فرهنگی رشد خوبی نسبت به سال گذشته داشته است ولی اینکه آیا این بودجه برای بخش فرهنگ کافی است یا نه قطعا کافی نیست.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما معتقدیم بودجه های فرهنگی قبل از افزایش نیاز به ساماندهی دارند یعنی باید ساماندهی بودجه های فرهنگی شکل بگیرد.

وی اضافه کرد: بودجه های فرهنگی بسیار گسترده تقسیم می شوند و اهداف گوناگون را دنبال می کنند و در کلان کار خودش را انجام نمی دهد. از بودجه پنج درصد شهرداری ها که حساب کنیم تا بودجه وزارتخانه های فرهنگی و سایر دستگاه ها بودجه تقسیم می شود و اهداف مختلفی را دنبال می کند.

وی با بیان اینکه قطعا باید بودجه بخش فرهنگ افزایش یابد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر بودجه بخش فرهنگ بین چندین دستگاه مختلف تقسیم می شود و همین خودش سردرگمی را ایجاد کرده است و نیاز به ساماندهی جدی دارد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعا بودجه بخش فرهنگ همانند سال های قبل که در مجلس مقداری افزایش پیدا می کند، امسال نیز رو به بهبود خواهد بود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location