سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، پیشنهاد معرفی جناب آقای دکتر حمیدرضا حاجی بابایی به‌عنوان وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم بسم الله الرحمن الرحیم کلکمْ راعٍ، وَ کلکمْ مَسْؤُولٌ عَنْ رَعِیتِهِ.»؛ (هر کدام از شما مسئول هستید و درباره افرادی که به سخن شما گوش می‌دهند بازخواست خواهید شد)

محضر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،آیت الله دکتر رئیسی؛ حال که حدود دوسال از خدمتگزاری دولت کریمه‌ی حضرتعالی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و در چهل و پنجمین سالی قرار داریم که مردم در سایه توجهات آقا امام زمان (عج) تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی) به‌سر می‌بریم، بر آن شدیم وحضرتعالی با شعار عدالت‌گستری و رفع تبعیض پای در عرصه انتخابات گذاشتید و مردم نیز به شما اعتماد نموده و با آرا خود این فرصت را در اختیار شما قرار دادند تا به آن شعارها جامه‌ی عمل بپوشانید.

جناب آقای دکتر رئیسی عزیز: همانطور که می‌دانید فرهنگیان، با تعداد حدود یک میلیون نفر نیروی شاغل و جمع کثیری  بازنشسته جمعیت این جامعه اسلامی را تشکیل می‌دهند و عضو بزرگی از مردم هستند که با توجه به تاکیدات دین مبین اسلام و معارف اهل بیت علیهم‌السلام و فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باید به نیازهای آن‌ها رسیدگی عاجل شود و به مقام ایشان ارج نهاده شود. حال بعد از دو سال از عمر دولت شما یکی از مهم‌ترین وزارت خانه‌های دولت یعنی وزارت آموزش و پرورش بدون وزیر در حال ادامه دادن حیات خود است؛ وزارتخانه‌ای که همانطور که بیان شد، مهم‌ترین وزارتخانه بوده و متولی اصلی امر تعلیم و تربیت آینده‌سازان این کشور است.

ریاست محترم جمهور؛ در ابتدای کار دولت شما گزینه‌هایی برای سکان‌داری وزارت آموزش و پرورش مطرح شدند تا اینکه جناب نوری با آرا نمایندگان مجلس به‌عنوان وزیر منتخب سکان این وزراتخانه مهم را بعهده گرفتند و بعد از دو سال، ایشان با استعفای خود جامعه‌ی فرهیخته فرهنگیان را رها نمود. حال بعد از گذشت چند ماه هنوز تکلیف این وزارتخانه مشخص نشده است. بنده بعنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ فرهنگیان و عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان کشور  از شما می‌خواهیم که در مورد وزارت آموزش و پرورش کار را به کاردان بسپارید. سکان این وزارتخانه را به فردی بدهید تا بتواند حلال مشکلات فرهنگیان باشد فردی با رزومه قوی که آزمون خود را با موفقیت سپری نموده و حضورشان منشا خیر کثیر برای فرهنگیان و سایر افراد جامعه می‌باشد. با نگاه به چندین سال قبل و تاریخچه‌ی وزارت آموزش و پرورش متوجه می‌شوید در این میان صحبت از یکی از قوی ترین وزرای آموزش و پرورش تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یعنی جناب آقای دکتر حمیدرضا حاجی بابایی است. کسی که نیاز به معرفی ندارد. برادر شهیدان حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و وزیر اسبق آموزش و پرورش در دولت دهم با کارنامه‌ای درخشان، هم در وزارتخانه آموزش و پرورش و هم در نمایندگی مجلس. کسی که توانسته است از دور پنجم رای اول را در شهر همدان کسب نموده و بی‌وقفه تا امروز نمایندگی مردم دارالمومنین همدان و فامنین را بر عهده بگیرد، خود گواه این مدعاست و نشان از کارنامه‌ی درخشان ایشان دارد. جناب دکتر حمیدرضا حاجی بابایی در زمانی هم که وزارت را بر عهده گرفتند، مانند زمان نمایندگی‌شان دست از تلاش و خدمت بر نداشتند و این‌بار نه‌تنها مردم همدان بلکه سراسر کشور از این نعمت بهره‌مند شدند و الحمدلله ایشان مانند همیشه از این آزمون هم سربلند بیرون آمدند و باز هم تأکید می‌کنیم کارنامه ایشان و رضایت فرهنگیان شاغل و بازنشسته از کارنامه ایشان و خدمات گستردشان در آن زمان خود دلیل بر این مدعاست.

جمع کثیری از فرهنگیان شاغل و بازنشسته در محضر خدای متعال و ارواح شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از شما رئیس جمهور مردمی تقاضامندیم جناب آقای دکتر حمیدرضا حاجی بابایی را به‌عنوان وزیر آموزش و پرورش به مجلس معرفی نمایید و با این کار خدمت بزرگی به نظام جمهوری اسلامی، امر تعلیم و تربیت کشور و جامعه ی بزرگ و فرهیخته‌ی فرهنگیان نمایید.

(غلامرضا زاهری عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان کشور)

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location