سرخط خبرها

عباس تکلو بخشدارخزل در این جلسه و در خصوص بازسازی عتبات عالیات توسط مردم اظهار داشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات با هدف پیشبرد بازسازی و توسعه حرم‌های ائمه معصومین(ع) و رسیدگی به اماکن مذهبی در عراق و دیگر کشورها و انجام فعالیت‌های انسان‌دوستانه به مردم عراق و دیگر کشور‌ها در صورت نیاز با اولویت کشورهای اسلامی فعالیت می کند .

وی افزود : استفاده از ظرفیت عموم مردم که دوستدار اهل بیت هستند و همچنین آموزش و پرورش، بسیج، اصناف، هیأتهای مذهبی و همچنین صنایع بزرگ و کوچک کمک شایانی در جهت هر چه بهتر انجام شدن این موضوع خواهد کرد .

کمک رسانان به عتبات عالیات سربازان شهید سپهبد سلیمانی هستند/ خریداری ۸۰ خشت طلا توسط خانواده های خزلی

سپس امرالله سلیم پور رئیس عتبات عالیات شهرستان نهاوند اظهار داشت: سازمان ستاد عتبات عالیات سازمانی غیردولتی است که در سال ۱۳۸۲ش در راستای بازسازی عتبات عالیات در عراق و اماکن مذهبی در دیگر کشورها، از سوی جمعی از معتمدان و خَیّران ایرانی تأسیس شد.

سلیم پور گفت : عتبات عالیات ایران توسط شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی راه اندازی شد و کمک رسانان به عتبات عالیات سربازان شهید سپهبد سلیمانی هستند.

وی افزود : خانواده های بخش خزل ، ۸۰ خشت طلا در صحن امام حسین(ع) خریداری کرده اند که هزینه های آن توسط بانوان این بخش جمع آوری شده است.

سلیم پور در خاتمه در مورد چگونگی محاسبه سهم برش شهرستان های استان و استقبال از این امر خیر ونوع وشیوه کمکهای مردمی و اسناد رسمی صادره توضیحات لازم را برای حاضرین بیان کرد.

در این جلسه مقررشد محلی مناسبی جهت جمع آوری نذورات مردم در بخش خزل یکی در حوزه بانوان و دیگری در حوزه آقایان در نظر گرفته شود.

همچنین در جلسه امروز عتبات عالیات بخش خزل مبلغ بیست‌و یک میلیون تومان توسط حاضرین در جلسه اهدا گردید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location