سرخط خبرها

در راستای اجرای قانون و حقوق شهروندی از مراجعین محترم خواهشمند است در صورتیکه شکایات از واحدهای زیرمجموعه شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند شامل (خانه های بهداشت، پایگاههای سلامت، مراکز خدمات جامع سلامت شهری یا روستایی، بیمارستانها، اورژانس ۱۱۵، داروخانه ها، آزمایشگاه، مطب ها و درمانگاه های بخش خصوصی دارند یا با مشکل عدم ارائه خدمات مواجه شدند، نامه شکایات خود را به صورت مکتوب به ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند ارائه نمایند.

تاکید می گردد که تمام مشکلات، شکایات و پیشنهادات مراجعین محترم از جانب کارشناسان ستادشبکه بهداشت و درمان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و به منظور حل آن تدابیر جدی اتخاذ می گردد.

روند رسیدگی به مشکلات و شکایات به طور مداوم جریان داشته و شبکه بهداشت سعی می نماید تا به کارهای همشهریان عزیز به اسرع وقت و به وجه احسن رسیدگی شود.(مومنعلی دارابی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند)

فریاد نهاوند:

مشکل خود شمایید،که با سوئ تدبیر، و ندانم کاری و ظاهر سازی،مردم بیمار و درمانده این شهر را با تن رنجور ودست و پای شکسته، آواره شهرهای اطراف کرده اید. و مرتب در حال ژست گرفتن در عکس ها،هستید!!!
شکایت از خودتان را به کدام مرجع ببریم!!!!

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location