سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به آمار ابتلا به ویروس کرونا در استان همدان طی شبانه روز گذشته، اظهار کرد: در این مدت ۳۱۵ نفر با علائم تنفسی مشکوک به کرونا به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان مراجعه کردند که از این تعداد ۶۹ مورد در بخش عادی و ۱۶ نفر در بخش آی.سی.یو بستری و حال ۴۸ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته در استان همدان20 نفر به کرونا مبتلا شده اند، گفت: متاسفانه در حال حاضر تعداد موارد مثبت ابتلا به کرونا در استان همدان از ابتدا تا امروز به ۹ هزار و ۵۵۸ مورد رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پشکی استان همدان، تصریح کرد: تعداد جانباختگان کرونا با فوت ۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به ۱ هزار و ۳۴۴ نفر رسید.

وی با اشاره به آمار تفکیکی شهرستان های استان همدان، گفت: از ابتدای شیوع این ویروس در شهرستان اسدآباد ۳۳۰ نفر، بهار ۵۴۵ نفر، تویسرکان ۵۸۵ نفر، رزن ۳۶۵ نفر، درگزین ۱۶۲ نفر، فامنین ۱۶۶ نفر، کبودرآهنگ ۵۹۲ نفر، ملایر ۱ هزار و ۷۹۱نفر، نهاوند: ۱ هزار و ۷۸ نفر، همدان ۳ هزار و ۶۸۴ نفر و خارج از استان ۲۶۰ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

طاهاری در پایان تصریج کرد: بیش از ۵۳ درصد از علل ابتلا به بیماری کرونا ناشی از حضور افراد در دورهمی ها و میهمانی های خانوادگی بوده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location