سرخط خبرها

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: در راستای اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا، در نهاوند نیز با اولویت کادر درمان آغاز شد.

 

 به گزارش خبرنگار فریاد نهاوند آنلاین، سیامک دانشور از آغاز طرح واکسیناسیون کرونا در نهاوند خبر داد و اظهار کرد: در مرحله اول این طرح کادر درمان بخش ICU، بخش بستری کرونا، کارکنان اورژانس و آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا که مستقیم با بیماران در ارتباط هستند، مورد واکسیناسیون قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: این واکسن‌ها از نوع اسپوتنیک روسی است که خوشبختانه استقبال از آن توسط گروه‌های هدف تاکنون خوب بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند اضافه کرد: در مراحل بعد سایر گروه‌های هدف شامل سایر کادر بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها و همچنین افراد در معرض خطر مانند بیماران کرونایی، زنان باردار و سایر گروه‌ها واکسینه می‌شوند.

وی اضافه کرد: تزریق این واکسن به طور قطعی به نفع جامعه و مردم است و برای قطع زنجیره و رهایی از این بیماری باید واکسیناسیون انجام شود.

مدیر شبکه بهداشت نهاوند خطاب به شهروندان گفت: ورود واکسن کرونا به کشور و به تبع آن در شهرستان به منزله کاهش خطر بیماری نیست و مردم همواره استفاده از ماسک، خودداری از تجمع در اماکن عمومی و پرهیز از برگزاری دورهمی‌ها و مراسمات معمول را مدنظر داشته باشند.

دانشور قطع زنجیره کرونا را مستلزم مشارکت عمومی برشمرد و گفت: مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند چرا که کرونا همچنان در کمین سلامت افراد است و هرگونه عادی انگاری شرایط، موجب شیوع دوباره این ویروس می‌شود.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location