سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان گفت: چند مورد مشکوک به کرونای انگلیسی در استان مشاهده شده و اگر روند ابتلا به همین صورت باشد، تا هفته آینده آمار ابتلا به این نوع ویروس دو رقمی می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اعلام این خبر اظهار کرد: چند مورد مشکوک ابتلا به کرونای انگلیسی در استان داشتیم، یکی از نمونه‌ها را برای آزمایش به تهران ارسال کردیم و منتظر اعلام نتیجه هستیم.

وی تصریح کرد: در صورتی که نمونه ارسالی به عنوان کرونای انگلیسی تأیید ‌شود، می‌توانیم اعلام کنیم این ویروس به همدان رسیده است و با این روند امکان دارد تا هفته آینده آمار ابتلا به این نوع کرونا به اعداد دو رقمی و حتی سه رقمی برسد.

طاهری در رابطه با وضعیت استان همدان در ابتلا به کروناویروس، توضیح داد: در حال حاضر روند ابتلا به این ویروس در استان همدان صعودی است اما در حال حاضر اصلی‌ترین نگرانی ما شیوع و گسترش کرونای انگلیسی در سطح استان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در ادامه خاطرنشان کرد: دستورالعمل‌های پیشگیری از کرونای انگلیسی همان پروتکل‌هایی است که برای جلوگیری از ابتلا به کرونای چینی تدوین شده بود بنابراین لازم است مردم، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location