سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، گفت: مجموع مبتلایان کرونایی استان همدان به 10615 مورد رسید.

 

 به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری با اشاره به آخرین آمار ابتلا به ویروس کرونا در استان همدان، گفت: با فوت یک نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته مجموع متوفیان کرونا در این استان از ابتدای اپیدمی این ویروس تاکنون به یک هزار و ۵۵۲ نفر رسید.

وی تصریح کرد: با شناسایی ۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان به ۱۰ هزار و ۶۱۵ نفر رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان، اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۲ مورد بود که از این تعداد ۴۲ نفر در بخش عادی بستری شدند.

وی اضافه کرد: همچنین در حال حاضر ۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۲۳ بیمار وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۸۴، بهار ۶۲۶، تویسرکان ۶۷۴، رزن ۴۶۳، درگزین ۲۰۰، فامنین ۱۸۹ و کبودراهنگ ۶۸۲ نفر است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: همچنین یک هزار و ۹۳۰ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۷۴ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۱۱  نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location