سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، درحاشیه بازدید نماینده محترم از بیمارستان آیت الله علیمرادیان دکتر علی چگنی مدیر مسئول پایگاه خبری و نشریه فریادنهاوند در یادداشتی نوشت؛

امروز در خبرها شنیدیم که جناب مهندس شهبازی،نماینده ی محترم شهرستان،از بیمارستان آیت الله علیمرادیان بازدید داشته اند.
به فال نیک گرفتیم!

اما کاش ،جناب نماینده از بخش دیالیز این بیمارستان هم بازدید می کردند وپای درد دل بیماران مظلوم کلیوی و دیالیزی می نشستند.

بخش متروک و فرسوده ی دیالیز با حدود ۷۰ بیماردیالیزی و ۱۵ دستگاه که فقط ۷ دستگاه از آنان قابل استفاده است.ساختمان فرسوده ای که قبلا سردخانه بوده ،با تخت ها وامکانات وفضای غیر استاندارد وبسیارنامناسب.

کاش جناب نماینده به این بخش می رفتند و سراغ دستگاههای نو دیالیز را که ۴ ماه پیش برای شهرستان گرفتند را جویا می شدند تا متوجه میشدند که هنوز درانبار بیمارستان خاک میخورند،به امید راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان شهید‌قدوسی!!!!
یعنی ۷۰ بیمار چندین ماه است در سخت ترین شرایط نوبت دهی وانتطار وبا دستگاههای فرسوده،درحال جان کندن و مسئولین محترم شبکه بهداشت در خواب خوش افتتاح بخش دیالیز شهید‌قدوسی... وعده ای که به این زودی محقق نخواهد شد!!!!

آقای نماینده،پیشنهاد میکنم همین امروز دوباره برگردید بیمارستان ویک راست تشریف ببرید بخش دیالیز،تا عمق درد ورنج وفاجعه را در این شهر ملاحظه فرمایید.با بیماران گفتگو کنید و دردها ورنج های آنان را از دست این‌جماعت ندانم کار ببینید تا بدانید بیماران علاوه بر درد ورنج بیماری گرفتار چه پدیده هایی در مدیریت هستند!!!!

تنها چیزی که آلام بیماران دیالیزی را کاهش میدهد،مهربانی وهمراهی پرستاران وپرسنل زحمت کش این بخش است وگرنه درد ورنج غیر قابل تحمل است!!

البته ظاهرا،پایان این بازدیدها،گل وبلبل است وبه تعریف وتمجید ختم میشود که این رنجی ست که می بریم!!!!

جناب نماینده، سخن مردم و رنج و غصه آنان را از زبان خودشان بشنوید نه اززبان مدیرانی که برای ماندن در پست های آنچنانی حاضرند همه چیز را‌فدای امیال خودشان کنند!

راستی آقای نماینده محترم، این بازدیدها را بدون‌حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه، انجام ندهید.رسانه ها،چشمان بیدار وپیگیر مردم اند و سخن امام خمینی، آن ابرمرد قرن را‌فراموش نمیکنیم که فرمودند:مردم، ولی نعمت مسئولین هستند ،مبادا از آنان غافل شوید.

آقای نماینده؛سخن ودرد دل بسیار است....
شرح این هجران واین خون جگر
این زمان بگذار تا وقت دگر
با آرزوی موفقیت برای مدیرانی که مردم را فراموش نمیکنند وخود را خادم این مردم میدانند وبی منت، اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را،دنبال میکنند ورفتارشان اسباب نارضایتی مردم را فراهم نمیکند....همین.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location