سرخط خبرها

دکتر ستار ابراهیمی ضمن تبریک روز دانشجو، اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته و همکاری های همه جانبه دانشگاه آزاد اسلامی همدان و موافقت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد طی یک سال و نیم گذشته (تصدی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند) ۱۰ رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی پیوسته به شمار رشته های دانشگاه ازاد اسلامی نهاوند اضافه شده است.

وی کارشناسی مشاوره، حسابداری و کامپیوتر، برق و تربیت_بدنی (علوم ورزشی) را پنج رشته جدید این دانشگاه عنوان کرد و گفت: رشته های فوق در مقطع کارشناسی پیوسته برای بهمن ماه سال جاری در دانشگاه ازاد اسلامی نهاوند دانشجو می پذیرد.

رئیس دانشگاه ازاد اسلامی نهاوند با اشاره به اضافه شدن ۵ رشته مهندسی صنایع غذایی، مترجمی زبان انگلیسی، علوم_تربیتی، روانشناسی و میکروبیولوژی در ترم های گذشته، گفت: با توجه به تغییر نظام آموزشی به «۶.۳.۳» داوطلبان کنکور با هرنوع دیپلم می توانند مستقیما در رشته های کارشناسی پیوسته ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند با احتساب ۵ رشته جدید در مقاطع مختلف تحصیلی دارای ۳۱ رشته فعال است، گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته علیرغم موازی کاری های موجود در سایر دانشگاه ها ۲۴۶ دانشجو در ترم مهر، در رشته های مختلف دانشگاه آزاد نهاوند ثبت نام کردند که رشد ۱۶ درصدی را نشان می دهد.

ابراهیمی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی نهاوند دارای ۷۶۵ دانشجوی فعال در حال تحصیل است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location