سرخط خبرها

: رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند خبر داد:

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند از اختصاص ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار به کانون شکوفایی و خلاقیت دانشکده فنی نهاوند خبر داد.

واحد قیاسی شامگاه چهارشنبه در جمع پژوهشگران، روحانیون حوزوی و اساتید دانشگاه فنی نهاوند، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره عالم وارسته آیت‌الله محمدی (ره)، گفت: شهرستان نهاوند باهمت اساتید و دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای در بین ۱۷۶ آموزشکده در حوزه‌های مختلفی چون آموزشی، پژوهشی مقام ۸ کشور را کسب کرده است.

وی با اشاره به اخذ مجوز پذیرش دانشجو درترم گذشته با پیگیری مسئولین شهرستان نهاوند گفت: در حال حاضر ۵۰ دانشجوی دختر در رشته‌های کاردانی راه و شهرسازی و نرم‌افزار در دانشکده فنی نهاوند مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند با اشاره به اخذ مجوز پذیرش دانشجوی دختر در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته کامپیوتر برای سال تحصیلی جدید، گفت: امروز یکی از عمده نیازهای دانشگاه‌های شهرستان نهاوند بحث خوابگاه دخترانه و جلوگیری از حاشیه‌نشینی است که تاکنون جلسات متعددی با مسئولین استان و کشور صورت گرفته که امیدواریم خواسته‌ها محقق شود.

وی با اشاره به فارغ‌التحصیلی یک هزار و ۵۰۰ دانشجو از دانشکده فنی و حرفه‌ای نهاوند، گفت: بر اساس آمار ۷۰ درصد از دانشگاهیان ما با توجه مهارت محور بودن رشته‌های تحصیلی جذب بازار کارشده‌اند.

قیاسی با اشاره به اخذ مجوز کانون شکوفایی و خلاقیت این دانشکده، گفت: برای عملیاتی شدن این مهم ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اختصاص داده‌شده که از همه علاقه‌مندان و افرادی که در زمینه‌های مختلف علمی فعال هستند برای همکاری دعوت می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location