سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مغیثی امام جمعه ، فرماندار آقای احمدوند ، سرهنگ مختاری فرمانده سپاه، آقای کیانی معاون فرماندار، سرهنگ گودرزی مسول بسیج دانشجویی نهاوند با دانشجویان دانشکده پیراپزشکی دیدار کردند .

حجت الاسلام و المسلمین مغیثی ضمن تبریک روز پرستار و روز دانشجو دقایقی به بحث جایگاه ولایت و وظیفه امروز ما در کشور پرداختند .
در ادامه این دیدار ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند ضمن تبریک روز پرستار با تاکید بر مطالعه وقایع روز ۱۶ آذر توسط دانشجویان گفت: روز دانشجو بعنوان روز مقاومت تاريخي دانشجويان در کشور به ثبت رسيده و در برنامه هايي که به منظور گراميداشت اين روز برگزار مي شود حضور هماهنگ دانشجويان، تبيين مسائل روز براي دانشجويان و برگزاري جلسات نقد و بررسي آزادانه، در چارچوب قانون بايد مد نظر قرار گيرد.

ضرغام احمدوند افزود: همواره باید شأن دانشجو را بالا نگه داریم و دانشگاها نیز باید مطابق سیاست های کلی نظام و نیاز جامعه دانشجو را در مسیر درست هدایت کنند.

daneshjoyan2

سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند نیز ضمن تبریک روز پرستار و روز دانشجو گفت : دانشجویان با بصیرت و آگاه شهرستان همیشه سرآمد و موفق بوده اند و در اتفاقات اخیر که دشمن قصد داشت با نفوذ در بین دانشجویان ، دانشگاه را نا امن کند اما شما دانشجویان آگاه ((نه)) بزرگی به دشمنان گفتید و همچون گذشته مشت محکمی بر دهان دشمنان زدید .

وی ادامه داد : امروز دشمن نمی‌تواند این همه پیشرفت که توسط همین جوانان رقم خورده را ببیند و از جوانان و دانشجویان ما ترس دارد و قصد دارند در کشور و در دانشگاه ها ناامنی ایجاد کند که خوشبختانه دانشجویان ما که با آگاهی و بصیرت دینی و انقلابی و با بهره از سیره پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار سلام الله علیهم خط سرخ شهادت را در مبارزه با استکبار و ظلم خط مشی و سرلوحه خود قرار داده اند و نقشه های دشمن را خنثی کرده اند.

سرهنگ مختاری در پایان گفت : امروز به برکت خون شهدای این کشور ما در تمام عرصه در جهان حائذ رتبه های برتر هستیم که اینها همه نتایج زحمات و دستاورد های دانشجویان این سرزمین که موتور پیشران این کشور هستید می باشد.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location