سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند به مناسبت فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو پیامی صادر کردند :

۱۶ آذر و روز دانشجو فرصتی بسیار گرانقدر برای بررسی هویت انقلابی دانشجویان کشور عزیزمان است. دانشجویانی که با آگاهی و بصیرت دینی و انقلابی و با بهره از سیره پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار سلام الله علیهم خط سرخ شهادت را در مبارزه با استکبار و ظلم خط مشی و سرلوحه خود قرار داده اند.

شانزدهم آذر ماه روز دانشجو یادآور دلاوری ها ، رشادت وشجاعت دانشجویانی است که با درک عمیق خود نسبت به رژیم وابسته پهلوی وحامیان او در نظام سلطه اعتراض کردند وبا خون خود ظلم ناپذیری وحق طلبی دانشجو را امضاء نمودند و تا پای جانشان از انقلاب و ناموس کشور دفاع کردند.

اندیشه دانشجو هنگامی که با نور ایمان آغشته می شود سد محکمی در برابر توطئه دشمنان و استکبار جهانی است و امید است دانشجویان با ارتقاء آگاهی و دانش، فردای کشور رابیش از پیش درخشان سازند.

اینجانب بدینوسیله بر خود لازم می دانم که این روز تاریخی را که در حقیقت روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی دارند را به تمامی دانشجویان کشور عزیزمان ایران خصوصت دانشجویان شهرستان نهاوند تبریک گفته و توفیق و سلامتی روز افزونشان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location