سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از خبرگزاری مهر فرمانده سپاه نهاوند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه نهاوند اظهار کرد: سپاه در همه عرصه‌هایی که ورود کرده خوش درخشیده و از این بعد هم موفق خواهد بود.

سرهنگ حسن مرادی با تاکید بر اینکه سپاه با قدرت در مقابل آمریکایی‌ها و دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده است، اظهار کرد: آمریکایی‌ها با هدف ضربه زدن به انقلاب اسلامی داعش را به وجود آوردند ولی با حضور قدرتمندانه محور مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دشمنان در این راه ناکام شدند.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار کرد: سپاه همواره در دل مردم جای دارد چون نهادی انقلابی و مردمی است و حمایت‌های مردم در روزهای اخیر از سپاه پاسداران بیانگر مردمی بودن سپاه است.

مرادی با بیان اینکه سپاه در هرکجا لازم باشد حضور می‌یابد و از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کند، افزود: سپاه امروز در منطقه نقش تعیین کننده‌ای دارد و دشمنان از این نقش تأثیرگذار هراس دارد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با اقدام اخیرشان نشان دادند چقدر با مردم ایران اسلامی دشمنی دارند، تصریح کرد: این دشمنی‌ها و اقدامات آمریکایی‌ها نشان از ضربه خوردن آنها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: سپاه پاسداران و نیروهای مسلح و بسیج با قدرت مسیر پر افتخار انقلاب اسلامی را ادامه می‌دهند.

وی در پایان تصریح کرد: در بحث جمع آوری کمک برای سیل زدگان نیز مردم نهاوند خوش درخشیدند و در چندین مرحله بیش از ۲۴۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی جمع آوری کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location