سرخط خبرها

: امام جمعه نهاوند:

امام جمعه نهاوند، گفت: اقتدار جبهه مقاومت حاصل صدور انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران نهاوند با اشاره به روایتی از امام سجاد(ع)، گفت: مردم بدانید خدا شما را بیهوده نیافریده و شما را رها نکرده است لذا اگر میخواهید اهل رستگاری باشید و خدا از شما راضی باشد تقوا داشته باشید.

وی با اشاره به رهنمودهای امام خمینی(ره)، اظهار کرد: امام (ره) در بیانی فرمودند غفلت از تقویت بنیه دفاعی توطئه و جنگ را در پیش دارد.

امام جمعه نهاوند، ادامه داد: اوایل انقلاب لیبرال ها و منافقین شعاری سر میدادند که ارتش می خواهیم‌چکار هواپیما برای چیست؟ امام فرمودند مملکتی که تازه انقلاب کرده نمی گذارند آرام‌ باشد.

وی افزود: تا ضعیف بودیم دشمنان هرچه توانستند کردند و همین که قوی شدیم دیگر توان مقابله و پاسخگویی ندارند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری، گفت: نیروی انتظامی باید مظهر قدرت و نظم باشد و در این زمینه افراد خلافکار باید بترسند و مردم عادی احساس امنیت کنند.

امام جمعه نهاوند، ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند نباید خود را در مرز ها محدود کنیم قبل از اینکه دشمن بخواهد کاری کند باید به سمت او برویم اگر با داعش کاری نداشتیم امروز در ایران درگیری وجود داشت این مهم را هم عقل و هم شرع می گوید.

وی با بیان اینکه اگر توطئه دشمن دفع نشود ایران به خطر می افتد، گفت: ایران اسلامی به برکت رهنمودهای مقام‌ معظم رهبری و هوشیاری جوانان مومن و انقلابی هیچگاه در برابر دشمن کوتاه نخوهد آمد.

حجت الاسلام‌مغیثی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره خام‌ فروشی معادن و صنایع، گفت: امروز باید تلاش شود خام فروشی به حداقل برسد تا ارزش افزوده بیشتری شامل کشور شود و موجب رونق اقتصادی شود.

وی با اشاره به سفر هیئت ایرانی به نیویورک، گفت: در این سفر ثابت شد اروپایی ها قدرتی ندارند و پادو امریکا هستند چراکه اراده مستقلی ندارند لذا ایران باید با سیاست برخورد با امریکا و با اروپا رفتار کند.

امام جمعه نهاوند تصریح کرد: سازمان توسعه صنعتی بین الملی اعلام‌کرد که ایران از لحاظ توانمندی صنعتی ۴۰ پله سعود کرده است این مهم در شرایطی است که ایران اسلامی در شرایط سخت تحریم های ظالمانه بوده است.

وی با اشاره به عملیات ارتش یمن علیه عربستان، گفت: دشمنان می گویند که ما باورمان نمی شود یمن آرامکو را بزند حال این حمله زمینی را چه می خواهند بگویند؟

حجت الاسلام‌مغیثی، تصریح کرد: صدور انقلاب یعنی صدور مقاومت در برابر ظلم و احقاق حقی که باید داشته باشیم، جبهه مقاومت این را از ایران آموختند.

وی در ادامه با بیان اینکه امنیت اگر تامین شود همه موفقیت ها صورت می گیرد، گفت: نیروی های نظامی و انتظامی در توفیقات کشور سهیم هستند البته که این مهم هزینه داشته و ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز نیروی انتظامی حاصل این مهم است.

امام جمعه نهاوند افزود: امروز شیاطین بیکار ننشسته اند و به دنبال ایجاد نا آرامی در عراق هستند تا اربعین را کمرنگ کنند امیدواریم نیروهای مردمی و نظامی عراق با بهره گیری از رهنمودهای مرجعیت عالیقدر عراق این مهم را خنثی کنند./مهر

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location