سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از فارس مسوول موکب‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در نهاوند گفت: موکب‌‌های نهاوند درکربلا از هجدهم مهرماه آماده پذیرایی از زائران هستند.

امرالله سلیم‌پور اظهار کرد: با هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات نهاوند سه موکب در شهر کربلا برپا شده که از روز هجدهم مهرماه آماده پذیرایی از زائران می‌شوند.

وی گفت: این موکب‌ها با عنوان موکب‌الزهرا(س) ویژه خواهران، موکب شهدای برزول و موکب خادم‌الشهدای شهر گیان در فاصله نزدیک به حرم مطهر برپا شده‌اند.

مسوول موکب‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در نهاوند افزود: سال گذشته از شهر نهاوند دو موکب در شهر کربلا برپا شد که امسال مجوز برپایی موکب خادم‌الشهدای شهر گیان نیز دریافت شد.

وی گفت: خدماتی که در این موکب‌ها ارائه می‌شود از محل کمک‌های خیرین و نذورات مردمی تامین شده به طوری که تاکنون از سوی موکب شهدای برزول و گیان هرکدام 100 میلیون تومان و موکب‌الزهرا نیز 50 میلیون تومان کمک مردمی جمع‌آوری شده است.

سلیم‌پور ادامه داد: در این موکب‌ها علاوه بر امکانات اسکان و بهداشتی مقدمات پذیرایی نهار و شام به تعداد 300 نفر در هر روز نیز فراهم آمده است.

وی با اشاره به آدرس محل برپایی موکب‌ها گفت: موکب شهدای شهر برزول و موکب‌الزهرا ویژه خواهران در راس‌الحسین(ع)، پارک امام حسین(ع) و موکب خادم‌الشهدای شهر گیان در انتهای خیابان قزوینیه آخرین ساختمان حسینیه است که همشهریان می‌توانند به آدرس‌های داده شده مراجعه کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location