سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: امروز جهاد تبیین و تلاش مضاعف اقتصادی جز وظایف همه است و دشمنان سعی دارد ناامیدی را ترویج کند.

وی اظهار داشت: نسل جوان باید بداند در حالی که مملکت در گذشته چیزی نداشت امروز همه چیز دارد و این واقعیت ها باید بیان شود.

امام جمعه نهاوند افزود: باید با استفاده از نقاط قوت بتوانیم نقاط ضعف را برطرف کنیم و تحلیل انقلابی این است که باید نقاط قوت و قدرت را بدانیم و بیان کنیم و باید برای حل مشکلات تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: آمریکا هیچ حربه ای به جز تحریم و تهدید ندارد که باید تلاش کنیم این تحریم ها را هم برطرف کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: آمریکا باید از سپاه پاسداران ناراحت باشد چون سپاه جلوی نقشه های آنها را گرفته است و شکست های سختی به آمریکایی ها تحمیل کرده است.

وی ادامه داد: در اوایل انقلاب کسی فکرش را نمی کرد که انقلاب اسلامی بتواند در مقابل آمریکا بیایستد ولی امروز سپاه قهرمان دشمن را در منطقه شکست داده و دشمنان به این دلیل از سپاه عصبانی هستند.

امام جمعه نهاوند افزود: سپاه در عرصه هایی که ورود کرده موفق بوده است و انشاالله روز به روز این نیروی مومن و با تقوا قدرتمند تر شود.

وی گفت: این مردم ۴۴ سال است که همه سختی را تحمل کردند و همواره مدافع انقلاب هستند ولی دشمن این را نمی خواهد و مدام در حال ایجاد ناامیدی است بنابراین باید هوشیار باشیم.

حجت الاسلام مغیثی افزود: وحدت ملی و قوی شدن همانطور که رهبر انقلاب فرمودند راه حل مشکلات کشور است و باید در هر عرصه ای که می توانیم باید قدرتمند شویم.

امام جمعه نهاوند در بخش دیگری از خطبه ها به تظاهرات در سرزمین های اشغالی اشاره کرد و گفت: اختلافاتی که بین صهیونیست ها اتفاق افتاده است وضعیت متزلزلی را برای آنها ایجاد کرده است و امروز آنها با بحران موجودیت مواجه هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location