سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین عباس مولوی امام جمعه موقت نهاوند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: برگزاری برنامه‌های ماه محرم و صفر بسیار مهم است و باید شعائر این ایام رعایت شود.

وی اظهار داشت: همانطور که امام راحل فرمود؛ این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است و هرچه داریم از این ایام است و این جمله تاثیر و اهمیت این ایام را نشان داده است.

امام جمعه موقت نهاوند افزود:خطاب امام به همه مسئولان‌ هییت‌ها، مداحان، روحانیون و همه دست اندرکاران هیئت ها است تا پرچم عزا را برافراشته نگه دارند.

وی بیان داشت: سمت و سوی عزاداری ها باید توجه و سوق دادن به سمت دین باشد و در دهه اول محرم فرصت خوبی برای روشنگری و آگاهی بخشی است.

حجت الاسلام‌ مولوی گفت: لزوم برپایی نمازها در اول وقت و احیای ارزش‌های دینی باید در راس برنامه‌های هیئت‌ها باشد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها بیان داشت: امام حسین(ع) در مقابل ظلم و برای احیای امر به معروف و نهی از منکر تلاش کرد و همه هستی خود را در این راه تقدیم کرد و ما نیز باید از ایشان درس بگیریم.

امام جمعه موقت نهاوند در بخش دیگری از خطبه‌ها افزود: وظیفه مسئولان خدمت‌رسانی به مردم و امیدوارکردن مردم است و این کار با تلاش شبانه روزی امکان پذیر است.

وی در بخش پایانی خطبه‌ها عنوان کرد: دشمنان همواره در حال ایجاد فتنه در کشور هستند بنابراین باید هوشیار باشیم و فریب نقشه‌های آنها را نخوریم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location