سرخط خبرها

مراد ناصری عصر شنبه در بیست و هفتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه سهم تخصیصی شهرستان نهاوند در حوزه اشتغال روستایی پرداخت‌شده است، گفت: مدیرانی که در کارگروه اشتغال به‌عنوان عضو اصلی هستند حتی اگر دستور کار مرتبط با ایشان وجود نداشته باشد باید حضور پیدا کنند.

وی با تأکید بر اینکه همه ما سربازان نظام و دولت برای گره‌گشایی امورات مردم هستیم افزود در حوزه شهرستان ظرفیت های خوبی برای اشتغال وجود دارد و اگر نگاه و هدف ما اشتغال و رفع مشکلات مردم باشد یقینا نتایج خوبی هم بدست خواهیم آورد.

وی ادامه داد: همه مدیران بانک‌ها و کمیته امداد و بهزیستی تا ۹ اسفند موظف هستند پرونده‌های تشکیل‌شده‌ای که روی میز بانک‌ها بلاتکلیف مانده‌اند را تعیین تکلیف و پرداخت کنند .

آقای ناصری در پایان افزود؛ انتظار داریم همه دستگاه‌ها برای سال آینده تغییر رویه دهند و باهمه توان پای‌کار باشند چراکه مردم با نگاه‌های تنگ‌نظرانه سازگاری ندارند و از ما قبول نمی‌کنند لذا در هفته دولت بایستی شاهد حضور سرمایه گذاران و جذب آن‌ها برای ایجاد صنایع تبدیلی در حوزه های کشاورزی، گردشگری،صنعت و سایر بخش‌ها باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location