سرخط خبرها

معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوند در دومین کارگروه مبارزه با حیوانات ناقل بیماری از اجرای طرح فوریتی مدیریت و ساماندهی سگهای ولگرد خبر داد و گفت:به منظور ارتقای سلامت و آرامش شهری و رضایت خاطر هرچه بیشتر شهروندان در راستای جمعآوری سگهای ولگرد و با توجه به اهمیت این موضوع کارگروه مبارزه با حیوانات ناقل بیماری دو روز در هفته در شهرداری نهاوند تشکیل می شود و این کارگروه تا مرتفع شدن موضوع ادامه خواهد داشت.

مهدی جلالوند از زنده بگیری و نگهداری سگها توسط عوامل ذی ربط خبر داد و خاطر نشان کرد:ادارات عضو این کارگروه شامل فرمانداری،دادستانی،محیط زیست، مرکز بهداشت و درمان،دامپزشکی،شهرداری ها و بخشداری های نهاوند-گیان،برزول،فیروزان،نیروی انتظامی می باشند.

در ادامه نشست شهردار نهاوند از جانمایی مکان نگهداری این حیوانات خبر داد و گفت :یکی از موضوعاتی که مورد اعتراض بسیاری از شهروندان است، مسئله سگ‌های ولگرد است که شهرداری اقداماتی از جمله محلی برای نگهداری انجام گرفته که در صورت موافقت اعضای کارگروه اقدامات بعدی انجام می شود.

محمد حسین پور با بیان اینکه جمع آوری سگ های ولگرد به صورت زنده باید مورد توجه باشد تصریح کرد: در تلاشیم تا با اعتبار بخشی ، به زودی شاهد جمع آوری سگ های ولگرد به صورت اصولی از خیابان ها و معابر شهر باشیم.

حسین پور با بیان اینکه شهرداری و دستگاه‌های ذیربط باید در این راستا برنامه ریزی صحیحی داشته باشند،خاطر نشان کرد:با تشکیل این کارگروهها امید است تصمیمات جدی در این راستا اتخاذ و هر چه زودتر اقدامات لازم جهت امنیت خاطر شهروندان انجام گیرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location