سرخط خبرها

دکتر حسن بهرام نیا نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی در جلسه دهیاران و بخشداران این شهرستان با اشاره به جایگاه خاص دهیاران در بحث توسعه روستاها گفت : دولت و مجلس به واسطه جایگاه دهیاران ، تمهیدات و اعتبارات خاصی را برای آنها در نظر گرفته است.

وی افزود :اعتباراتی که دهیاران داده می شود حتماً باید در روستاها هزینه شوند.

وی تصریح کرد : دولت نگاهی که به شهرها دارد همین نگاه را هم به روستاها نیز دارد.

بهرام نیا ضمن بیان طاقت فرسا بودن شرایط اقتصادی موجود در جامعه ، اظهار داشت : امروز با یک جنگ تمام عیار اقتصادی کاملا حساب شده روبرو هستیم و انشاالله این دوران را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

وی بیان داشت : در برنامه بودجه سال ۹۸ مقرر شده است ، به حقوق کارکنان ۲۰درصد افزوده شود که بیشتر شامل حقوق های پائین است و به صورت پلکانی بالا خواهد رفت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بودجه در حال تکمیل شدن است ، اظهار داشت: از ۴۰۷ هزار میلیارد ریال بودجه سالیانه کشور، ۳۰۰هزار میلیارد برای حقوق کارمندان هزینه می شود.

حسن بهرام نیا خاطر نشان کرد : همدلی و همراهی بین همه دستگاهها باعث شده که شهرستان نهاوند کمی از عقب ماندگی ها جبران شوند.

وی بیان کرد : همه نگاهها عمرانی سازندگی و توسعه ای است.

وی تصریح کرد : مردم لمس کرده اند که قطار توسعه نهاوند روی ریل افتاده است.

حسن بهرام نیا با بیان اینکه نهاوند تبدیل به یک کارگاه بزرگ شده گفت : امروز نهاوند تبدیل به یک کار گاه بزرگ شده و امروز ما شاهد پویایی شهرستان هستیم و در گوشه گوشه شهر و روستاها شاهد فعالیت های عمرانی هستیم که این امر باعث امیدواری مردم شده است.

نماینده مردم نهاوند افزود:خدا را شکر نگاه مسولین به نهاوند یک نگاه مثبت و سازنده است.

وی بیان داشت: به زودی شاهد گلنگ زنی سردخانه و ایستگاه قطار در شهرستان خواهیم بود.

بهرام نیا در پایان گفت: باید کاری کنیم که مشکل اشتغال جوانان روستایی برطرف گردد و تقاضا دارم از فرصت بوم گردی و گردشگری که یک ظرفیت بالقوه است برای شهرستان خصوصاً روستاها استفاده کنید .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location