سرخط خبرها

مدیر آموزش و پرورش نهاوند خبر داد: آموزش و پرورش نهاوند با تجهیز سه مرکز دائمی، آماده ارائه خدمات رفاهی به میهمانان نوروزی است

مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: آموزش و پرورش نهاوند با تجهیز مرکز خانه معلم شهرستان و دو مدرسه فاطمیه و ولایت، آماده ارائه خدمات رفاهی به میهمانان نوروزی است.

علیرضا غلامی با اعلام این خبر گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز و لزوم آمادگی کامل جهت پذیرش و ارائه خدمات به میهمانان نوروزی، ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش نهاوند چندین بار تشکیل جلسه داده و تمامی مشکلات و مسائل مربوط به اسکان نوروزی مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع شده است.

غلامی افزود: علاوه بر سه مرکز یاد شده که از 28 اسفند ماه آماده پذیرش میهمانان نوروزی می باشند، دو آموزشگاه پژوهش و امام علی(ع) نیز در آماده باش کامل می باشند تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرند.

غلامی با اشاره به این که در نوروز گذشته آموزش و پرورش نهاوند به بیش از 1350 میهمان نوروزی خدمات رفاهی ارائه داده است، گفت: طبق نظرسنجی هایی که انجام شده است، قریب به اتفاق میهمانان نوروزی در سال گذشته از خدمات دریافتی رضایت کامل داشته اند و مراکز اسکان نهاوند در استان، جزء بهترین ها بوده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location