سرخط خبرها

بسم الله الرحمن الرحیم

در شروع پنجمین دهه از حیات طیبه انقلاب اسلامی و بعد از چهار دهه تاریخ شکوفا و پر فراز و نشیب و به رغم توطئه های پیچیده دشمنان این مرز و بوم با هدایت های پیامبر گونه خمینی بت شکن (ره) و خلف صالحش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) میرود تا درخت تنومند چهل ساله انقلاب اسلامی سایه سار با برکت خود را بر سر سایر ملت های مظلوم در منطقه و جهان بگستراند.

در این ایام که مقارن با شروع ماه پربرکت رجب المرجب هستیم مجمع بسیج شهرستان نهاوند مواضع خویش را در چند بند اعلام می دارد :

1- ما بسیجیان از دولت مردان می خواهیم با نگاه عبرت آمیز به فرجام ناکام برجام ، لوایح چهارگانه FATF را یکی از راه های نفوذ دشمن محسوب نموده و از اصرار و پافشاری بر تصویب این لوایح مبهم دست بردارند.

2- از دولت محترم می خواهیم بدون وقت تلف کردن و امید واهی بستن به توافق با اروپا ، اجرای اقتصاد مقاومتی و راه اندازی قطار تولید را در دستور کار خود قرار داده و مشکلات اقتصادی کشور را با نگاه به درون و ظرفیت های داخلی مرتفع کنند.

3- ما بسیجیان از نخبگان شهرستان بویژه هیئات های اندیشه ورز و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان می خواهیم که با تشکیل کارگروه ها در خصوص اجرایی سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهگشای معضلات و مشکلات جامعه اسلامی باشند.

4- باوجود ظرفیت عظیم نخبگان و اقشار مختلف علمی ، اقتصادی ، و فرهنگی بسیجیان شهرستان نهاوند و عزم راسخ بسیج در اعتلای انقلاب شکوهمند اسلامی ، مجمع بسیج شهرستان آمادگی کامل خود را در جهت بکارگیری این ظرفیت عظیم برای پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس اسلامی با کمک به بدنه دولت محترم و نهاد های مسئول در خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به این مردم شریف اعلام داشته و آحاد ملت و مسئولین خواهان استفاده حداکثری ازظرفیت های بسیج در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هستیم.

5- تنها راه غلبه بر دشمنان قسم خورده ی این ملت بزرگ ، را تکیه بر توان داخلی در تمام عرصه ها دانسته و آحاد ملت و مسئولین را به حرکت بر مبنای اصل نفی سبیل و برائت از مشرکین عالم و وحدت کلمه حول محور ولایت مطلقه فقیه و پرهیز از هرگونه اختلاف افکنی و توجه به مسائل حاشیه ای فرا میخوانیم.

 

والسلام
مجمع بسیج شهرستان نهاوند
اسفند ماه 1397

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location