سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند به نقل از خبرگزاری مهر، مراد ناصری ظهر شنبه در سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نهاوند با اشاره به پیش رو بودن ایام نوروز، گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نهاوند و با توجه به تشکیل ۱۰ کمیته پیگیری در این راستا اقدامات خوبی در شهرستان برای میزبانی از مسافران انجام شده است.

وی با تاکید بر لزوم اینکه جشن‌های نوروزگاهی علاوه بر اماکن تفریحی باید در مرکز شهر هم نمود پیدا کند، گفت: در شهرستان نهاوند ۸ نوروزگاه در سراب‌ها و جاذبه‌های گردشگری به صورت شاد و سنتی برگزار می‌شود.

فرماندار نهاوند ادامه داد: در کنار ۸ جشن نوروزگاهی شهرستان در محل پارک کوثر نیز نمایشگاه دستاوردهای بومی محلی با برپایی سیاه چادر عشایری به استعداد ۲۰ غرفه آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی است.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت سیمای شهری و آسفالت معابر شهری نهاوند مطلوب گردشگران نوروزی نهاوند نیست، گفت: همه آنچه در شهرستان انجام شده و خواهد شد باید به معرفی داشته‌های نهاوند بپردازد و به جذب گردشگران منتج شود.

ناصری با بیان اینکه مسئولان متولی باید در این زمینه ورود کنند، اظهار کرد: امروز به صورت نمادین مانور اجرایی خدمات سفر توسط دستگاه‌های امدادی و خدماتی برگزار شد و ستاد اجرایی خدمات سفر از ۲۰ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه ارائه خدمات دارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه هر شهرستان و منطقه دارای ظرفیت‌ها و توانایی‌هایی متناسب با فرهنگ خود است، گفت: نباید در جشن‌ها و آئین‌های سنتی خود از رسوم سایر نقاط کشور استفاده کنیم.

حسن بهرام نیا با تاکید بر لزوم رسیدگی سریع به وضعیت شهری نهاوند، گفت: معابر شهر نهاوند با توجه به حفاری‌های صورت گرفته وضعیت خوبی ندارد و تمام خدمات شورا و شهرداری در بام نهاوند و غیره را زیر سوال می‌برد بنابراین متولیان باید در چند روزی که فرصت باقی است چاره‌ای بیندیشند.

در پایان این نشست پوستر جشنواره نوروزگاهی شهرستان نهاوند با حضور مسئولین شهرستان رونمایی شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location